2 Yorum

Buyursunlaaaar…

"Şşşhhhhh... Anne blog yazıyor."

“Şşşhhhhh… Anne blog yazıyor.”

Yaklaşık bir hafta süren WordPress’i keşfetme, Blogger’dan post’ları tek tek taşıma, domain’i alıp hayata geçirme işlemlerinden sonra nihayet benim de kendime özel bir web sitem var artık!

“Aman canım, ben ne yapacağım ki sanki… Web sitesi dizayn edecek halim yok ya… Bana gelmez öyle karışık şeyler” diye ilk etapta ‘profesyonellerin tercihi’ olarak algıladığım WordPress’i dışladıysam da Blogger’ın kısıtlılığı ve birden fazla insandan aldığım “Yazdığım yorumlar görünmüyor!” şikayetleri beni WordPress’e yönlendirdi.

WordPress’in şablonları daha kısıtlı. Blogger’da rengini istediğim gibi değiştirebiliyordum. Burada şablon seçebiliyorsunuz, ama tasarım konusunda ciddi bilgileriniz yoksa rengini, resimleri falan değiştiremiyorsunuz. Yukarıdaki çayır çimen görüntüleri o yüzden.

Hala keşfetmeye devam ediyorum. Orada eksik, burada gedik mutlaka çıkacak. Buldukça düzelteceğim.

Hoş geldiniz, buyurun.

2 yorum

  1. Hayirli olsuun. O guzel yazilari okudukca bu adimi atacagini dusunmustum. Seni bildigim icin kisa zamanda eksik gedik hic bir sey kalmayacagina eminim. Sen yazmaya biz okumaya ve paylasmaya devam Elif'cigim, kolay gelsin.

  2. Teşekkür ederim canım Terken!