2 Yorum

Pozitif Doğum Hikâyeleri grubu… Soru sormak, cevap almak için…

Bu bloga haftada birkaç kere, çoğu doğum hikâyelerinden oluşan yazılar ekleniyor. Bu yazılar hakkında yorum yapmak, soru sormak isteyenler yazıların altındaki “Leave a comment” linkine tıklayarak düşüncelerini paylaşabiliyorlar. Bazı okuyucular bana direk e-mail göndererek de sorularını soruyorlar. Ben de kendi tecrübelerime dayanarak yardımcı olmaya çalışıyorum.

Paylaşımları arttırmak için Nurturia’da oluşturduğum Pozitif Doğum Hikâyeleri grubu sadece benim değil, diğer grup üyelerinin cevaplarına da imkan kılacak.

 • Doğal ve normal doğum hakkında soru sormak, destek almak isteyen anne adaylarına,
 • Doğal ve normal doğum tecrübelerini paylaşarak bu konudaki ön yargının yıkılmasına yardımcı olmak isteyen annelere,
 • Doğal ve normal doğumla herhangi bir sebeple ilgilenen ve bu konudaki farkındalığın artmasına katkıda bulunmak isteyen herkese açık bir grup burası…

Nurturia, Kitubi adlı blogu keyifle takip edilen (ve kendi normal doğum hikâyesini burada paylaşan) Damla’nın oluşturduğu, üyelerin birbirlerine “hangi marka lazımlık alınmalı?”dan “parmak emme”ye”, “anne sütünü arttırma”dan “bebeklerde gaz problemi”ne kadar birçok soru sorduğu ve tatmin edici cevaplar aldığı bir iletişim ağı. Katılım ücretsiz. Pozitif Doğum Hikâyeleri grubuna katılmak için Nurturia üyesi olmak yeterli. Devamı için tıklayın.

Özellikle ilk gebeliğini yaşayan anne adayları için bu grubun önemli olacağını düşünüyorum. Katılmak için tıklayın.

Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

2 yorum

 1. Merhaba,

  Pozitif doğum hikayelerini okurken aşağıdaki linki görüp üye olmak istedim ama başaramadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

  http://health.groups.yahoo.com/group/dogaldogum2008/

  Gaye