Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

6 yorum

 1. Postun saati yok merak ettim kaçta uyudu?

 2. Sitenizi simdi kesfettim. Cok begendim. Benim kizimda da kolik vardi. Zok zor , nasil oldugunu ancak yasayan bilir. Ikinciyi dusunebilmek icin yedi sene gerekti:) Simdi dokuz aylik bir oglum var. Kismetse bu Carsamba yola cikiyoruz. New Orleans- Chikago- Istanbul-Ankara. Iki cocukla yalniz, macera…Insan ailesini ozleyince katlaniyor.
  Ben onceden basinet resevasyonu yapmistim . Ama kizima yedi sira arkadan koltuk vermisler(bilgisayar hatasiymis!) Acenta ve Thy durumu cozemedi. Ucakta hallolur diyorlar. Daha seyehate baslamadan sikinti.

 3. 3 buçukta uyudu! Yatarken "Umarım 6'ya kadar uyur" diye geçirdim içimden, hakikaten 6 buçuğa kadar uyanmadı.

  Emzirip geri yattım, annem "acıktı bu" diye uyandırdığında saat 10'a geliyordu.

  Kendime geldim yahu!

  Her ne kadar "2 aylık bebek jetlag olur mu, zaten sürekli uyuyor" diye düşünsem de, aklıma başka bir şey gelmiyor. Dün öğleden sonra 3'e kadar uyumuştu neredeyse, uçaktaki açığını kapatmaya çalışıyor diye düşünmüştüm.

  Uykusuzluk ne fena şey. Dün akşamkiyle o kadar farklı bir ruh halindeyim ki şu anda…

 4. Jetlag olmuş bu bebiş kesin 🙂 Biz kocaman insanlar etkileniyoruz, onların etkilenmemesi mümkün mü? 🙂 Geçmiş olsun ikinize de 😀

 5. benimki daha 1,5 aylık, ankara istanbul arası carlag (:o)) oldu. tüm yol boyunca ve orada kaldığımız iki gün boyunca hemen hemen aralıksız uyudu. uyanıklık süresi 2 günde anca 3-4 saat olmuştur.