7 Yorum

Atıştırmalık

Birazdan Harvey Karp’la önce röportaj yapmak, sonra da vereceği semineri izlemek üzere evden çıkacağım.

Gelmek isteyen birçok kişi olduğunu biliyorum. Detayları en kısa zamanda yazacağım. Ama o zamana kadar Karp’ın birkaç ay önce Amerikan ABC kanalında yayınlanan şu videolarıyla idare edebileceğinizi düşündüm. (Her ikisi de İngilizce)

Dahası yakında, Blogcu Anne’de  😀

Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

7 yorum

  1. kitabın türkcesi varmıdır?

  2. Tüh kaçırmışım bunu, bilseydim simge ile ben de atlar gelirdim valla…
    Nesyse detayları senden okurum artık…

  3. çok istediğim fakat oğluşumun rahatsızlığından dolayı katılanamadığım seminer ile ilgili gelişmleri senin yazılarından izleyeceğim…

  4. Toddler ile ilgili olan linke tiklayip doktoru dinledim. Gercekten de isini tam anlamiyla bilen birine benziyor, guven veriyor. Ben niye daha once duymamisim ki Dr. Harvey'i? Saolasin Elif 🙂 Bugun ya da yarin Borders'a gidip The Happiest Toddler on the block'u mutlaka edinecegim.

  5. Tesekkurler Elif, toddler tantrumlari basladi bizde. Dun biraz daha arastirdiktan sonra amazon'dan siparis ettim kitabi ve dvd sini. simdi video'yu gorunce aklim iyice yatti dogru bir is yaptigima. Roportjini da merakla bekliyorum.

  6. Ben baby olanin dvd.sini seyretmistim oglum dogdugunda. Evet 5s de ise yariyor ama o kadar da degil. Hafif bir sakinlik oluyor ama ardindan tekrar agliyordu bizimki. 40 gun surekli agladi. Sonra anlasildi ki bebegimiz hem ac hem de gazliymis. Bu sorunlara yonelik calismalarla 3 ayda hafiflettik aglamalari. Yani ozetle karp yontemi tum aglamalar icin gecerli degil. Sadece sebepsiz huzursuz aglamalarina iyi geliyor.