13 Yorum

Güzel haberler…

Hatırlarsanız birkaç hafta önce, 10 günlük bebeğinin kalbinde delik olduğunu öğrenen bir annenin mesajına yer vermiştim burada…

Birçoğunuz da iyi dileklerinizi, dualarınızı göndermiştiniz.

İşte, Esra’dan gelen son haberi sizlerle paylaşmak istedim. Gerçi kendisi o yazının sonuna da yorum yaparak haberlerini bildirmişti, ama gözden kaçsın istemedim.

Sana yazdıktan bir gün sonra hastaneye yatış yaptık sekiz gün hastanede kaldık bebeğin oksijen saturasyonlarını takip ettiler.

Oksijen seviyesi 75-80 den aşağıya pek inmeyince genel durumu emmesi falan iyi olunca bizi taburcu ettiler.Bebiş sürekli takipte olacak yaklaşık beş altı aylık olunca tam düzeltme ameliyatı yapılacakmış.Bebişin kalbinde üç tane delik var ama delikler çok küçükmüş önemli değil diyorlar önemli olan sağ karıncığın az gelişmiş olması ve akciğere kan götüren damarın çok ince olmasıymış.İzmirde adı duyulmuş hocaları araştırıp bebeğin eko raporlarıyla en iyi olan ikisinden fikir almak istedik bunlardan bir tanesi olan internette araştırdığında ismi en çok duyulan hoca babamızı maf etti Allahtan ben gitmemiştim.Babaya yazı tura atarız yazı gelirse yaşar tura gelirse ölür demiş, bu adam bunu hep yapıyormuş bu bebekleri ameliyat yapıyoruz bunlar yoğun bakımda patır patır ölüyorlar yorumundan sonra eşim onun yanından ayrılıp hastane bahçesinde bir ağacın altında hıçkıra hıçkıra ağlamış.Ben inancımı yitirmedim tekrar başka bir hocaya gittik o bize çok olumlu konuştu gerçekten hastanede yattığım sürede altı bebeği ameliyat etti çok şükür hiç birine bişey olmadan servise çıktılar,hatta dört tanesi taburcu oldu işte bu yaşadıklarımdan şimdi kendimi daha iyi hissediyorum.Dostların dualarıda bizimle olduktan sonra bu günlerde geçecek eminim

İşte böyle…

Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

13 yorum

 1. İyi haberlerinizi aldık, çok sevindim. Doktorun o sözleri nedir öyle 🙁 Ben de hıçkırarak ağlayacağım şimdi. Allah korusun meleğinizi ve bütün bebekleri. Şifalar dilerim.Dualarımız sizin için ve yardıma ihtiyacı olan bütün bebekler için. En içten sevgilerimle,Aylin.

 2. doktorlara bir de empati dersi verilmeli, öküzmüş tam o doktor!!
  Ben de acil şifalar dilerim, en kısa zamanda güzel haberleri almak dileğiyle

 3. cok cok gecmis olsun.. en kisa zamanda guzel haberlerin devamini bekliyoruz..

 4. Çok sevindim ben de…

  Ya bu doktorların bir kısmı neden böyle? Çocukları mı yok, nedir ruh halleri, nasıl sadistçe bir zevktir anlayamıyorum.

  Çok kolay gelsin size, acil şifalar!

  Başak

 5. bazı doktorlar insanlıklarından sıyrılıp sadece insan mekanizmasının tamircisi olarak kalıyorlar maalesef…

  siz umutlu ve dikkatli olduktan sonra her şey düzelecek diye umuyorum..

  Allah yardımcınız olsun, dualarımız sizinle..

 6. aLLAH ONLARLA OLSUN. bİRAN ÖNCE MİNİCİK SİHATİNE KAVUŞSUN. ANNESİ ONU MUTLU MUTLU KUCAĞINA ALSIN.

 7. O kişiye doktor denmesin bence kasap daha uygun olur!! kesme biçme işinden başka birşey yapmıyor anlaşılan.
  İyi haberlerine çok sevindim.Dahada iyilerini en kısa zamanda duyarız inşallah.Tüm pozitif enerjimiz seninle ve minik bebeğinle..

 8. Çok geçmiş olsun.. Anne-baba için evladının sağlığından daha önemli ne var ki.. Annem kanser olduğunda ben de Ege Ünv. bahçesinde hüngür hüngür çok ağladım..Özellikle de olmayan paramızı bir profesöre verip karşılığında annemin yüzüne ''yapılacak birşey yok öleceksin'' dendiğinde.. Ben eminim o bebiş iyileşecek.. Allah onu korusun ve anne babasına güç versin.. sevgiler..

 9. Ben hala lohusayım diye herhalde kendime mukayet olamıyorum.Yine de yazmak istedim.
  Her adımda iyi dileklerimiz güzel dualarımızla yanındayız!!!
  Eminim daha da güzel haberlerinizi alacağız.
  Sevgile,r sağlıklar

 10. Çok gecmis olsun olumlu haberlerin artarak gelmesi dileğiyle… Ben bu tip doktorların adının verilmesi taraftarıyım. Ki öğrenilsin ve tercih edilmesin. Allah onlara muhtaç etmesin.

 11. Bebisinin sagligina kavusacagina inaniyorum, acil sifalar dliyorum , dualarim kucuk meleginle olacak.

  O doktoruda Allaha havale ediyorum insanliktan nasibini almamis!

 12. Allah yardımcınız olsun üzüntünüz yetmiyormuş gibi birde kendini bilmez doktormu oto tamircisimi olduğu bile anlaşılmayan insan müsvetteleri ile uğraşıp sabır gösteriyorsunuz. eşin çok olgun bir insanmış ki o doktor bile demek istemediğim kişiye iki laf söylememiş. bahsedilen küçücük bir yavrucak. bu insanlarda vicdan kalmamış. iyi haberlerinizi bekliyoruz inşallah. siz yüreğinizi ferah tutun