0 Yorum

Cumhuriyet 87, Nurturia 1 yaşında!

Cumhuriyet’in 87. yaşını devirdiği bugün biz de Deniz’in artık anlayabileceği yaşa gelmesi sebebiyle bir şeyler yapmak istiyorduk. Dünden beri durmak bilmeyen yağmur yüzünden Vatan Caddesi’ndeki kutlamalar Pazar gününe ertelenmiş. Akşam için Boğaz’da planlanan havai fişek gösterisi ve Bağdat Caddesi’ndeki yürüyüşlere ise Derin’in neredeyse bir aydır devam eden ve nihayet adını bronşit olarak koyduğumuz öksürüğü yüzünden gidemeyeceğimiz için ümidimizi bunların televizyondan gösterilmesine yönlendireceğiz.

Bugünlerde bir kutlama daha yapılıyor – Nurturia 1. yaş şenlikleri. Nurturia’nin Türkiye’nin dört bir yanındaki üyeleri alış veriş merkezlerinde, parklarda kutlamalar düzenliyorlar. Bunlardan bir tanesi de 30 Ekim Cumartesi (yarın) Bakırköy Town Center’da gerçekleşecek. Palçayo gösterilerinin, balon oyunlarının olacağı ve isteyenlerin Çocuk Esirgeme Kurumu için küçülmüş ve kullanılmayan kıyafet ve oyuncakları bağışlayabilecekleri etkinlikle iligi ayrıntıları Facebook’taki sayfasından edinebilirsiniz.

“Çocuklu ailelerin Facebook’u” Nurturia ile ben, ilk kurulduğu günlerde, bundan yaklaşık bir sene önce tanıştım. O günden beri hızla büyüyen bu paylaşım ağı, çoğunluğu anne olan birçok ebeveyn için günlük yaşamlarının olmazsa olmazı haline geldi.

Nurturia’nın en şirin özelliklerinden biri çocuğunuz için bir online bir anı defteri tutabilmeniz. İlk dişinden ilk adımlarına, saçını kestiğiniz ilk günden ilk kelimelerine kadar her şeyi yazabildiğiniz bu anı defterini dilerseniz bilgisayarınıza indirip saklayabiliyorsunuz.

Nurturia ile hala tanışmadıysanız artık vakti gelmiştir. Ben de oradayım: BlogcuAnne.

Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

Yorum yok