10 Yorum

Emziren Anneler 18 Aralık’ta toplanıyor

Emzirme Reformu olarak, 18 Aralık Cumartesi günü City’s Nişantaşı’nda bir etkinlik düzenleyeceğiz.

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gülbin Gökçay’ın da katılacağı etkinlikte emziren annelerin yaşadıkları sorunlara yönelik bir seminer düzenlenecek. Prof. Gökçay’ın “Yaşamın İlk 2 Yılında Çocuk Sağlığı ve Bakımı” imzalayacağı (ve gelirinin Çocuk Sağlığı Derneği‘ne bağışlanacağı) ve katılımcılarla bir de söyleşi gerçekleştireceği seminerin hemen ardından bir de toplu emzirme etkinliği gerçekleşecek. 

Programın detayları şöyle:

12:30 – 14:00 – Seminer, Nilüfer Doğan ve Nevin Yıldız

14:00 – 14:45 – Prof. Dr. Gülbin Gökçay’ın “Yaşamın İlk İki Yılında Çocuk Sağlığı ve Bakımı” adlı kitabının imzalanması ve katılımcılarla söyleşi

14:45 – 15:00 – Toplu emzirme etkinliği

İlkini Kadir Has Üniversitesi’ndeki Kurumsal Sosyal Sorumluluk Pazar Yeri’nde düzenlediğimiz bu etkinliğe hafta arası olması sebebiyle çalışan anneler katılmakta sıkıntı yaşamışlardı. Bu seferki etkinliği Cumartesi gününe denk getirmemiz bu sebepledir, ona göre…

(Şimdilik bu tür etkinliklerimiz sadece İstanbul’da gerçekleşse de, diğer illere yayılmak planlarımız arasında. Okuyanlar arasında “ben falanca ildeyim ve bu tür bir etkinlik düzenlenmesine ön ayak olabilirim” diyenler varsa lütfen benimle iletişime geçsin:  iletisim@blogcuanne.com)

Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

10 yorum

  1. Harika bir etkinlik…Kısmetse katılmaya çalışacağım..Teşekkürler…

  2. Emzirmesek de gelebilir miyiz? 🙂 🙂

  3. çok güzel bir etkinlik… Özellikle Prof. Dr. Gülbin Hanımın kitabı çok güzel..

  4. sadece istanbulda oluyor zaten bu tip etkinlikler…

  5. kısmetse ordayız:)

  6. İzmir de etkinlik olursa muhakkak katılırdımmm

  7. emzirme gurubunda bunun duyurusu yapılmayacak mı? Emzirmereformu sitesinde de bu etkinlikler duyurulabilse ne güzel olur. Sonuçta bunlar bir bütün.