6 Yorum

Kortej, seminer, hediye kitaplar

Birkaç duyuru:

(1) 2. Geleneksel Nurturia korteji 23 Nisan Cumartesi günü Caddebostan sahil yolunda gerçekleşecek.

Detaylar Nurturia‘da ve Facebook‘ta bulunabilir. Biz de cümbür cemaat orada olacağız.

(2) Psikolog Iraz Toros Suman, Aile İçi İletişim Seminerleri’nin dördüncüsünü “Çocuklarda Yaratıcılık, Özgüven, Özgürlük & Sınırlar” başlığıyla 24 Nisan Pazar günü gerçekleştirecek.

14.00-16.00 arasında Bostancı’daki Bizden1e Kişisel Gelişim Merkezi’nde gerçekleşecek olan seminerle ilgili detaylar Iraz’ın blogunda.

(3) Yarınki hediye kitap uygulamasında 23 Nisan bir şerefine bir değişiklik yapacağım. Bir yerine dört kitap hediye edeceğim. Madem çocuk bayramı, daha fazla çocuğa hediye olsun. Yarınki hediye kitap yazısını kaçırmayın.

Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

6 yorum

 1. eskişehirde olduğumuz için seminere ve korteje katılma şansımız yok malesef 🙁 bize ordaki coşkuyu, seminerin ayrıntılarını anlatırsın değil mi Elif ?

  • ezgi hanım merhaba,çocuğunuzun cinsiyetini ve kaç aylık olduğunu öğrenebilir miyim? Ben de Esk.liyim ve oyun grubu araştırıyorum da… Saygılarımla

   • Merhaba Seçil Hanım, Bana bir mail atarsanız size Eskişehir' de oyun grubu önerebilirim.
    iraztoros@yahoo.com.
    Sevgiler,
    Uzman Psikolog Iraz Toros Suman

   • Kızımın adı Ezgi, benimki Esra. 10 ayını doldurdu 4 gün önce. Eskişehirde oyun grubu var mı acaba, şimdi bende merak ettim 🙂

    Iraz Toros acaba sizde Eskişehir'demisiniz, kızımın gelişimi, seçeceğim oyuncaklar ve kitaplarla ilgili danışmak istediğim çocuk psikoloğu arıyorum.

    • Teşekkürler Esra Hanım,benim kızım 23 aylık.Ezgi kardeşi ile yaşları biraz daha yakın olsaydı keşke 🙂 sevgilerimle…