3 Yorum

Meraklısına duyurulur

Bakınız, kısa kısa birkaç duyuru:

>> Desitin Krem Türkiye’ye gelmiş. “Tavsiye edilen tüketici fiyatı” 34 TL imiş. Bundan sonra eczanelerden bir kutusunu 75-80 liraya almaya son. (Yine satan satar da, siz fiyatını bilerek alınız.)

Desitin’i biz çok az kullandık. Çok şükür çocuklarımın ikisi de pişik olmadı. Yine de Desitin’in sorun yaşayan birçok anne için hayat kurtarıcı olduğunu biliyorum. Hatta bir arkadaşıma Amerika’dan getirdiydim de, çalındıydı da… Karaborsa markette mi satmıştır artık ne yapmıştır çalan kişi…

>> Geçenlerde “Çin malı oyuncaklar”la ilgili açtığım soruşturmaya (!) yanıt veren Playskool, “Playskool ile En Neşeli Anlar” yarışması düzenliyormuş. Playskool’un Facebook sayfasında düzenlenen yarışma kapsamında anneler, bebeklerinin Playskool oyuncaklarıyla yaşadığı en neşeli anları yazıya döküp markanın Facebook sayfasında paylaşıyormuş. Oylama süresince en çok ‘beğenilen’ ve finale kalan 20 yazı, Bebeğim ve Biz dergisi editörleri ve Playskool marka ekibi tarafından değerlendirilecekmiş. Birinci anne Joker Maxitoys’dan 1000 TL değerinde hediye kartı kazanırken, finale kalan annelere de Playskool’dan sürpriz hediyeler verilecekmiş.

>> Kapalı alışveriş sitelerinden Limango Kids, “En Stil Sahibi Çocuk Kim?” yarışması düzenliyormuş. “Çocuğunuzun stiline güveniyor ve onun Türkiye’nin en stil sahibi çocuğu olduğuna inanıyorsanız” limangoKIDS’in düzenlediği bu yarışmayı kaçırmayacakmışsınız.

Yarışmaya katılmak isteyen limangoKIDS üyesi anne ve babalar çocuklarının fotoğraflarını 30 Mayıs tarihine kadar limangostyle.com’daki ilgili bölüme yükleyebilirlermiş. 0-6, 7-13 yaş olarak belirlenen iki kategorinin birinci, ikinci ve üçüncülerinin seçileceği yarışmada kazananları Paris’teki EuroDisney’e giriş bileti de dahil olmak üzere büyük ödüller bekliyormuş.

>> Yudum Zeytinyağı, mutfakta harikalar yaratan anne ve çocukları fotoğraf yarışmasına davet ediyormuş. “Yudum Zeytinyağı ile Anne ve Çocuk Mutfak Halleri” adlı fotoğraf yarışmasına çocuğuyla birlikte mutfakta çekilmiş fotoğrafı olan herkes katılabiliyormuş. Yarışmaya katılmak için 15 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında Yudum’un Facebook’taki sayfasına girerek, mutfakta yemek yaparken çekilmiş anne ve çocuk fotoğraflarının yüklenmesi yeterliymiş. Siteye yüklenen fotoğraflar arasında en çok oy toplayan 10 fotoğrafın sahibi hediyeler kazanacakmış.

Meraklılarına duyurulur.

Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

3 yorum

 1. Merhaba

  34 TL'ya satılan bir malı başka bir yerde iki katına satmak ticari ahlaktan yoksunluk olsa gerek.

  Tüketici anneleri aydınlattığınız için teşekkürler

  Çapar Kanat

 2. ah bu facebook olmasaymış.. :))

  teşekkürler duyurular için!

 3. ABD de $3.50 sadece bu kremin fiyati, sasirdim dogrusu