3 Yorum

Plan, program, duyuru

Yarınki Emziren Anneler Buluşması planlandığı gibi olacak. Hava durum tahmini yapan birden fazla güvenilir siteden kontrol ettik. Yarın için yağmur göstermiyor. Yağmur yağsa da alternatif planlarımız olacak. Göztepe Parkı’ndan kapalı mekanlara yönlendirme yapacağız. Yağmur yağacak diye gelmemezlik yapmayın. Gerçekten çok güzel, çok keyifli bir etkinlik olacak.

***

Kime anne denir? yazıları Forum’da birikiyor. Henüz yazmadıysanız Pazar akşamına kadar vaktiniz var. Pazartesi sabahı hepsini toplayıp yazacağım. Eklemenizi buradan yapabilirsiniz.

“… kişiye Anne denir” kalıbının çıkış noktası olduğunu henüz öğrendiğim sevgili Füsun’un bu konudaki keyifli yazılarını da blogundan okuyabilirsiniz.

***

Aile içi Eğitim seminerleri sevilerek takip edilen Psikolog Iraz Toros Suman, 15 Mayıs Pazar günü Bostancı’daki Bizden Bire Kişisel Gelişim Merkezi’nde Montessori Pedagojisi üzerine bir söyleşi gerçekleştirecek. Detaylar burada.

***

Yarın öğleden sonra Göztepe Parkı’nda olacağız. Ama sabahında Acıbadem Fulya’da Sevgili Şebnem Yüce’nin moderatörlüğünde ANNELİK HALLERİMİZi konuşacağız. Gelebilecek olanlarla orada da görüşsek ne güzel olur. Hayır, kayıt falan gerekmiyor, doğrudan gelebilirsiniz. Çocuklar için Gymboree fuayede oyun alanı kuracakmış. Deniz’le Derin’in yanına bırakın sizinkileri. Deniz hepsine bakar.

***

Blogcu Anne Forum‘da sorular birikiyor. Şu annelere yardım eder misiniz?

  • 10 gün sonra anne olacak bir gebecik, süt pompası hakkında tavsiye istiyor. Tavsiyelerinizi buradan verin.
  • Vitaminler, ilaçlar, oyun grupları, hakkında kafası karışan bu anneye yardım edelim: Buyrun.
  • 9 kiloya yaklaşan bebeği için araba koltuğu arayışında olan bu anne tavsiye istiyor. Buradan yazın.
  • 18 aylık bebeğin annesi, arkadaşları ve onların bebekleriyle gidebilecekleri (İstanbul’da) bir brunch mekanı soruyor. Söyleyiverin.

Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

3 yorum

  1. Ya ben gelicem.. Hatta babam Göztepe Parkı'nın yanında çalışıyor aslında, yarın lazer randevum da var, aradan çıkar ama ben senin dışında kimseyi tanımıyorum, çekingenlik yaptım biraz 🙂

    Bu arada, imzalı resmimi istiyrum bu kez Elif. Hazırda yok dersen çektirelim 🙂

  2. elif ben kişiye anne denir başlığına uzun bir yazımın linkini attım.tek tek yazınca bütün bozulacaktı çünkü.

  3. Forum için verdiğiniz linkler açılmıyor…