3 Yorum

Bana müsaade

Öğrendik ki bir sürü insan 19 Mayıs’ın Perşembeye denk gelmesini fırsat bilip, Cumayı da kendileri tatil yapıp bir yerlere gidiyor.

Siz gidin. Ben İstanbul’u beklerim. Üstelik de tek başıma. Nitekim Doğan da 20 günlük bir iş seyahatine çıkıyor yarın.

Deniz’in okulu önümüzdeki iki gün tatil. Bu iki gün çocuklarla doyasıya vakit geçiresim var. Deniz’i televizyonun karşısına oturtup bölüne bölüne yazmaya çalışmak yerine, önümüzdeki iki günü konuk yazarlarıma devretmeyi planladım.

Hediye kitabı da es geçeceğim bu hafta. Anlaşılan birçok insan öyle ya da böyle internetten uzak olacak. Herkes dönsün, öyle devam ederiz.

Bu vesileyle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlar, tatile gidenlerin (her ne kadar azıcık kıskansam da) güzel vakit geçirmelerini umarak sağ salim gidip gelmelerini dilerim. Arabalarınız dikkatli kullanınız, çocuklarınızı oto koltuğuna koymayı unutmayınız, alkollü araba kullanmayınız, hız yapmayınız. Anladınız işte.

Ha, gitmeden Forumdaki şu sorulara bakın da yardım edebilecekleriniz varsa bir el uzatın lütfen.

  • 3,5 aylık bebeği olan bu anne, 400 gram aldığı için mama vermesini söyleyen doktorun kararını sorguluyor ve annelerden fikir almak istiyor. Burada
  • 10 haftalık hamile bir anne adayı, iş görüşmesinde hamile olduğunu söyleyip söylememek konusunda fikir istiyor. Burada
  • 16 aylık oğlu olan bir anne, son bir aydır yaşadığı uyku sorunlarına çözüm arıyor. Burada
  • Bebek kozmetik ürünlerinde, çocuklarda erken ergenliğe sebep olduğu söylenen paraben’li ürünler tartışılıyor. Şurada
  • 1-2 yaş arası bebekler için yemek tarifleri paylaşılıyor. Burada
  • Kime BABA denir sorusunun cevapları Babalar Günü’ne kadar birikmeye devam ediyor. Burada

Hadi iyi tatiller, iyi eğlenceler.

Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

3 yorum

  1. iyi tatiller.. 🙂

  2. elifcim iyi tatiller…merak etme tek değilsin bende seninle beraber bekliyorum istanbulu…..:)

  3. ben de ankarayı bekliyorum aman neme lazım başkentimiz ne de olsa….ahhh ahhh eskiden bu tür tatilleri nasıl da sonuna kadar değerlendirirdik ama olsun defnemim annesi olmak herşeye değer minik kuzum benimmm.