1 Yorum

Birkaç duyuru, davetiye

Psikolog Iraz Toros Suman, “Çocuk Olmak ve Pozitif Disiplin” konulu aile içi eğitim seminerlerinin beşincisini 29 Mayıs Pazar günü Bostancı’daki Bizden1e Kişisel Gelişim Merkezi’nde gerçekleştirecekmiş. Uçlar arasında gidip gelmek, bir çocuğun gözünden bu tartışmaya kulak vermek, empati yeteneği güçlü bir ebeveyne dönüşmek, gerçek vak’a örneklerini dinleyip fikir üretmek isteyen ebeveynler bu seminere davetliymiş.

Tarih: 29 Mayıs 2011, Pazar, 14:00- 16:30
Yer: Bizden1e, Kişisel Gelişim Merkezi, Bostancı
Ücret: 25 TL.
Kayıt ve Bilgi Almak İçin: iraztoros@yahoo.com
Katılım kontenjanla sınırlıymış. Katılmak isteyenler 27 Mayıs Cuma gününe kadar kayıt yaptırabilirlermiş.

***

Bir seminer de burada:

***

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, çocuklarda enerji tasarrufu bilinci oluşturmak amacıyla bir online resim yarışması düzenlemiş. 23 Nisan nedeniyle düzenlenen yarışmaya katılan çocuklar enerji tasarrufu konulu resimleri www.cocuklarenerjisinitopluyor.com adresindeki ‘online çizim aracı’nı kullanarak yapmışlar. Hem halk hem de jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda seçilen ilk 20 resim www.cocuklarenerjisinitopluyor.com adresinde sanal sergide ziyaret edilebiliyormuş.

***

Bir davetiye de Çekül’den:

Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

Bir yorum

  1. 29 Mayıs 2011 Pazar günü saat 12:00-16:00 arası SHDK (Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği)-Çİft Geyik Karaca doğal Hayvan Parkı'nda Bahar Şenliği düzenlenecek..

    Evcil Hayvanlarınızı getirebilirsiniz, ve oradaki köpecikleri istediğiniz kadar mıncıklayabilirsiniz.. Size ve çocuklarınıza terapi etkisi yapacak bir gün geçirebilirsiniz.. Beraberinizde 1-2 paket köpek maması da kaparsanız değmeyin miniklerin keyfine! 🙂