Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

6 yorum

  1. Çok acıdım yalnız kediye… Bir de nasıl tutulacağını öğrenirse şahane olacak. Her kedi bu kedi kadar sabırlı olmayabiliyor. Nedense çocukların geneli bir kediyi ellerine alınca böyle tutuyorlar.

  2. hakkaten bütün çocuklar böyle tutuyor, ama kedicik bu duruşa alışık olmalı, anneleri onları enselerinden taşırken bu şekilde asılı kalıyorlar, o yüzden bize rahatsız görünse de çok da değil aslında.. zaten azıcık rahatsız olsa cıva gibi süzülüp, kaçıyorlar.. 1 saniye durmazdı yani 🙂

  3. Selim böyle kaynaştığı bir zamanda iyi tırmalandı da aşı üstüne aşı yedi boyuna .. Ben çekinir oldum o yüzden, engelliyorum alenen.

  4. nihan keçeci tali

    yine iyi tutmuş:)) direk kafadan tutup kaldıranda var canımmm dşyerek yada kuyruktan:(nasıl kucaklamaları gerektiğini öğretmek lazım tabıı kı..

  5. Gayet başarılı bence.Kafasından veya kulaklarından, kuyruğundan tutup kaldıran gördüm. Yeğenim kuyruğundan yakalardı kedileri mesela. Burda zaten kedicikde gayet memnun halinden :)))

  6. Bu resmi çekerken Deniz’in tutuşunda yanlış bir şey olduğunu hiç düşünmedim. Kedi gerçekten de hayatından gayet memnundu. Memnun olmadığı noktada da cıva gibi kayıp kurtuluyordu zaten.