5 Yorum

Biz sizin yardımlarınızla iyileşiyoruz

Az önce aşağıdaki bülten düştü posta kutuma.

Ramazan’ın bu ilk günlerinde çok da yerinde bir hatırlatma olduğunu düşünerek paylaşmak istedim.

Binlerce lösemili ve kanserli çocuğa tamamen parasız tedavi ve eğitim ile maddi, sosyal destekler ve insanca bir yaşam sağlayan LÖSEV tüm bunları hayırseverlerin bağışları ile sağlamaktadır. LÖSEV Sosyal Hizmet Uzmanları tarafından ev ev dolaşılarak yoksunluğu yaşadığı ortamda tespit edilmiş lösemili ve kanserli ailelerimize, ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığımız gıda kolilerini kargo ile evlerine kadar iletiyoruz. Bir an önce sağlıklarına kavuşmaları ve bir daha hasta olmamaları için en kaliteli ürünleri seçiyor, gıda yardımlarımızı Ramazan ayıyla sınırlandırmıyor tüm yıl boyunca sürdürüyoruz. ihtiyaç fazlası her kuruşu da çocuklarımızın parasız tedavileri ve eğitimleri ile vakıf amaçlarımız doğrultusunda değerlendiriyoruz.

İlk Yardım Kolisi: 40 TL
Can Suyu Kolisi: 66 TL
Küçük Aile Kolisi: 88 TL
Mutlu Aile Kolisi: 125 TL
Gülen Çocuklar Kolisi 220 TL

LÖSEV’e Ramazan Kolisi bağışı yapmak için tıklayın.

Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

5 yorum

 1. kızımın ilk bebeği aynı zamanda ilk sosyal sorumluluk projesiydi.sevimli mi sevimli bir lösev bebeği..şimdi her gece onunla uyuyor.kızımın ilk çorbaları da lösev annelerinin yaptığı tarhanaydı..bizde çorbada az da olsa tuzumuz olsun istemiştik:)

 2. İyi ki yazmışsın bunu Elif.
  Her ne kadar duyarsız insanlar olmasak da, birileri gözümüze sokmadan bu tip şeyleri, aklımıza gelmeyebiliyor günlük hayatın koşturmacası içinde. Umarım birçok kişiye ulaşır bu yazın.
  Ben bir de kemik iliği nakli için donör olma konusunu çok merak ediyorum aslında. Ama hazırcı olmamak lazım dimi, “Otur araştır o zaman” dediğini duyar gibiyim 🙂
  Benim kızım henüz sadece 7 aylıkken, Lösemi riskinden bahsettiler. Testler, farklı farklı doktorlar derken, 1 hafta sonunda böyle birşey olmadığı anlaşıldı. Ama o 1 hafta ömrümden ömür gitti. O yüzden hassasım galiba Lösemili çocuklar konusunda. Lösemili bütün çocuklara acil şifalar ve ailelerine de sabır diliyorum.

 3. Çalıştığım ofiste bir arkadaşımızın 9 yaşındaki oğlu da maalesef 7 aydır lösemi ile savaşıyor. Gözümün önünde olduğu için bunun ne kadar zor, çetin ve acımasız bir savaş olduğunu görüyorum. Kan bulmak için arkadaşımızın çırpınışlarını size anlatamam. O yüzden diyebilirim ki, sadece maddi değil; manevi destek olmak, kan verme konusunda daha gönüllü olmak, donör olmak da çok çok çok önemli. Hepimizin başına gelebilir bu. Umarım bütün çocuklar hep sağlıklı kalır ama biz sağlıklıyken, hasta olana destek vermek en büyük insanlık borcu bana göre…

 4. Çok çok çok önemli…Senelerce süren sonu belli olmayan bu savaş için bir taşta biz koyalım… Teşekkürler Elif..

 5. :((
  iyi yapmışsın elif keşke herkes gücü yettiğince, sıklıkla, ihtiyacı olanlara, hastalara yardım etse..
  http://balbocuuum.blogspot.com/2011/07/blog-post.html