5 Yorum

Uzmanlarla spor yapmak ister misiniz?

Diyetisyenim kuzenim Yasemin’imin (Yasemin Serintürk) blogundan daha önce bahsetmiştim: www.yaseminserinturk.com Kendisi sağlıklı beslenmeyle ilgili pratik bilgileri, akılda kalıcı önerilerini blogunda paylaşıyor.

Yasemin şimdi yeni bir fikirle ortaya çıktı. Kendisini de çalıştıran spor hocasıyla birlikte en iyi sonuç aldıkları, en çok ilgi gören antrenmanları kaydedip videosunu paylaşmaya karar verdi. Bu konudaki yazısında şöyle diyor Yasemin:

Beni çalıştıran hocamla beraber en iyi sonuç aldığımız, en çok ilgi gören antremanları kaydedip yayınlama kararı aldık. Hatta asıl amacımız, bizim enerjimizle daha da heveslenerek, bizimle spor yapmaya gönüllü insanlardan bir grup oluşturmak ve hep beraber spor yapmak. Mademki biz iyi spor yapıyoruz, ancak bunu yayarak ve paylaşarak bu işi daha iyi yapabilir ve bu işe olan motivasyonumuzu arttırabiliriz…

Aşağıda göreceğiniz kalça kaldırma antrenmanını ise şöyle anlatıyor:

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız video bitti. Bu videoda izleyeceğiniz antremanı, kendisi de 18 sene Türkiye Su Topu Milli Takımı’nda forma giymiş bir sporcu ve aynı zamanda Akademi mezunu bir spor eğitmeni olan ve kadın – erkek – genç – yaşlı- çocuk veya hamile spor yapmak isteyen her seviyede insanla çalışmayı layığıyla becerebilen sevgili hocam BARIŞ MENEKAY, 6 hafta boyunca ve 30′dan fazla sayıda kadın üzerinde denedi. Sonuçlar beklenilenin de üstünde :) Sizler de faydalanın istiyoruz. Spor yapmanın bir sinerji olduğunu ve ancak insanları içine çekerek bu sinerjiyi büyütebileceğimizi biliyoruz.

Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz. Bundan sonraki videoları ise gerek Yasemin’in blogundan, gerekse Facebook’taki YS Beslenme ve Danışmanlık sayfasından takip edebilirsiniz.

Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

5 yorum

  1. Elif süpersiniz:))

  2. Hem çocuklarımızı yetiştirme tarzımızı tartışıp kimi zaman stres atıp kimi zaman dertleşerek yediklerimizi eleştirerek,dogru yanlışları sorgulayarak dolu dolu paylaşımlar yaşıyoruz sayende artık sporda yapıyoruz popomuz kalkcak :)) süpersin

  3. 2. hareketi değil yapmak o şeklide duramıyorum bile :))) Kalçam yerçekimine boyun eğmeye devam edicek bu gidişle

  4. supermis videolar. izlerken popom agridi 🙂

  5. Paylasim icin cok sagol:) supermis, deniyecegim;)