2 Yorum

İki hafta sonu, iki koşu

İlki, geçtiğimiz sene bu zamanlarda akan Nehir’in ailesinin, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) yararına düzenlediği koşu. Önümüzdeki Pazar günü (25 Eylül) İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan etkinlik sabah 10’da başlayacak.

Koşunun amacı, ” gönüllüler olarak biraraya gelip, kanserli çocuklara, ve ailelerine onların yanlarında olduğumuzu göstermek.” Katılım ücretleri yetişkin için 20 TL, çocuk için 10 TL, ve aile için 40 TL olacak şekilde düzenlenmiş. Ücretleri, KAÇUV yararına, KAÇUV yetkilileri tarafından koşu gününde toplanacakmış.

“İster Koş, İster Yürü” olarak düzenlenen etkinliğe biz herhalde “çocuklarının peşinde koşanlar” olarak katılacağız. Gelebilenlerle orada görüşürüz.

***

İkinci etkinlik ise daha önce de bahsettiğim Down Türkiye derneği tarafından bir sonraki Pazar günü (2 Ekim) Beyoğlu’nda gerçekleştirilecek. Saat 15’te başlayacak dostluk yürüyüşü ile ilgili ayrıntılar Down Türkiye’nin sayfasında:

Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

2 yorum

  1. Teşekkürler Elif Hanım.

    Ben ve kızım Nehirler için orada olacağız…

  2. Keşke İstanbul’da yaşıyor olsaydım..Mutlaka katılırdım ama buradan ancak manen yanlarında olabiliyorum..O güzelim çocuklar için dua ediyorum,Allah hepsini ailesine bağışlasın inşallah..