3 Yorum

Haydi Facebook Anneleri, fotoğraf yarışmasına!

Oldukça heyecanlı, keyifli ve eğlenceli bir sürece dahil olmuş durumdayım.

Bir de şöyle anlatayım:

En İyi Arkadaşım Playskool Fotoğraf Yarışması

Kazananların birbirinden güzel ödüllere sahip olacağı En İyi Arkadaşım Playskool Fotoğraf Yarışması’na katılmak isteyen anneler uygulama sayfasından kayıt olup, daha sonra bebeklerinin bir Playskool oyuncağı ile çekilmiş fotoğrafını gönderebilecekler. Oylama sürecinde fotoğraflarını arkadaşlarıyla paylaşıp hem onların desteğiyle kazanma şansını arttırabilirler.

Oylama sürecinin bitiminde finale kalan 50 fotoğraf belirlenecek. Finale kalan 50 fotoğrafın değerlendirmesi jüri tarafından yapılacak; bu 50 fotoğraf arasından seçilen 10 fotoğrafın sahibi ise ödül almaya hak kazanacaktır.

Birinciliği kazanan fotoğrafın sahibi e-bebek’ten 1000 TL değerinde hediye çeki, dereceye giren diğer anneler ise Playskool’dan sürpriz hediye paketleri kazanacak. Üstelik birinci olan fotoğraf Playskool Anneleri sayfasının profil resmi olacak!

Evet, bu yarışmanın jüri üyelerinden biri de bendenizim. Oldukça zorlu geçeceğini tahmin ettiğim oylama sürecini heyecanla bekliyorum.

Facebook üzerinden gerçekleşecek olan bu yarışmaya katılmak için tıklayın. Şimdiden iyi şanslar!

Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

3 yorum

  1. prima yarışmasında değerlendirme kötüydü.açıkcası yine aynı olur diye hiç katılasım yok elif. bizde playskool ilk arabam var ve bu aralar oğlum onunla yürüme çalışmaları yapıyor. yine de ilanı inceleyeyim.jüride sen varsın diye motive olabilirim..

  2. Şuanda Türkiye’deki bir çok çocuk gelişim merkezinin aktivitelerinde kullanılan oyuncakların markası playskool:) Çocuk için doğru ve sağlıklı oyuncak seçimi gerçekten önemli. Bu bakımdan da kampanyayı güzel bir marka yapmış diye düşünmekteyim.