5 Yorum

Goodnight Moon’un sahibi

Geçtiğimiz haftanın hediye kitabı Goodnight Moon bence gerektiği ilgiyi görerek İngilizce kitap kategorisinde rekor yorum aldı.

Ve kazanan 197. yorumu bırakan Zehra oldu.

Gösterdiğiniz ilgi için hepinize çok teşekkür ederim. BlogcuAnne.com takipçisi olarak Goodnight Moon’u da, diğer tüm alışverişleriniz gibi, Aralık sonuna kadar Tırtıl Kids Kitabevi’nden %10 indirimli alabilirsiniz. Yapmanız gereken şu linke tıklayarak üye olmak.

Bir sonraki hediye kitapta görüşmek üzere 😉

Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

5 yorum

  1. Aaaaaa Blogcu anne.. Acaba daha 1 dakika öncesine kadar, neden en son yazı yazma tarihin 5 gün önce olarak görünüyordu ki bende? Hatta şu foto şipşak bölümünü güncellemesen ciddi ciddi endişe duymaya başlayacaktım bu sessiz durumundan.. 1 dakika önce bir girdim ki siteye patır patır bir sürü yazı döküldü karşıma.. (gerçi güzel bir sürpriz oldu öte yandan,1 yazı beklerken bir sürü yazı oley!) Vallahi arşivi karıştırıp acaba okumadığım bir şeyler var mıdır diye aramaktan gözlerim pörtlemişti 🙂 Neyse ki artık buradasın en güncel halinle 🙂

    • Tamamıyla teknik bir arıza Gülsüm. Yazı giriyordum girmesine de, geri planda bir şeyler bozulmuş, güncellenmemiş ana sayfa. Şimdi giderildi.

      Teşekkür ederim 🙂

  2. Ohhh be o zaman! 🙂

  3. Çok teşekkür ederim kitap için hâlâ inanamıyorum. Sizi hep takip ediyorum ve bana çokmaz ama yine yorum bırakayım diyordum. Çıktı! Bana da çıktı:) Sağolun!