7 Yorum

H&M Kids’den İndirim Kuponu

Bundan yaklaşık bir buçuk sene önce, yıllardır süregelen “H&M Türkiye’de açılacakmış” hurafesi nihayet gerçeğe dönüştüğünde her H&M-sever gibi mutlu olmuştum ben de… Senelerdir pazarlardan, oradan buradan aldığımız H&M ürünlerini sonunda mağazalarda görecek, “beden yok”, “defolu” sorunlarını geride bırakacaktık.

H&M’in Türkiye’de biz kadınlar (ve erkekler) için mağaza açmasından daha iyi bir şey varsa, o da çocuk reyonunu da birlikte getirmesi oldu. Kız olsun, erkek olsun, çocuklarını “havalı” ya da “şirin” giydirmek isteyen, ve bunu da makul fiyatlarla yapmak isteyen birçok annenin çözümü oldu H&M Kids.

Bugün itibarıyla H&M Kids bir kampanya başlatıyor. 26 Mart-9 Nisan tarihleri arasında çocuk ürünlerinden yapılan 50 TL ve üzerindeki alışverişlerde %20 indirim veriyor. Mağaza alışverişlerinde geçerli olacak bu indirimden faydalanmak için ödeme sırasında indirim kodunu kasiyere iletmeniz gerekiyor. İndirim kodunu ister bu linkten, ister sayfanın sağındaki banner’a tıklayarak alabilirsiniz.

İyi alışverişler!

Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

7 yorum

  1. Acaba hangi devlet okuluna karar verdiniz ?Benimde kasım doğumlu bir oğlum var ve bende 1 yıl geç göndermeyi düşünüyorum.Aslında geç demek yanlış olur çünkü kasım doğumlular aslında bir sonraki eğitim- öğretim yılına daha yakınlar.Çünkü doğdukları yılın 11,ayı doğdukları için aslında o yıl değilde , sonraki yıla daha yakınlar diye düşünüyorum. Karar verdiğiniz devlet okulunun adını paylaşırsanız mutlu olurum.Yazılarınızı okudum ama göremedim.
    Sevgiler…

  2. Online alışverişte yapılsa, hayat bayram olsa… 😀

  3. Bana da herkes online alışverişi olsa dedi… H&M’e duyurulur….

  4. İstanbulda olmayanlar için online alışveriş sitesi olsun…

  5. Ben de H&M mağazası olmayan bir şehirde yaşayan biri olarak online alışveriş diyorum!

  6. BA’nin dedigi gibi: “Senelerdir pazarlardan, oradan buradan aldığımız H&M ürünlerinin sonunda mağazalarda görmek” ve almak cokda onemli birsey degil bence. Turkiye’de uretilmis cok hos bebe urunleri olabiliyor. Bence bu ekonomik krizin yasandigi ithalatin basini alip gittigi memleketimizde ya da Cin’de Hindistan’da üc kurusa uretilip bize 10 Liraya satilan mallarin cokda tesvik edilmesini dogru bulmuyorum. H&M oyle kalite mallar satan bir magaza zinciri de degil ustelik. Isvec kokenli, siradan tasarimlari olan, butceci bir magaza. Bu acidan bir sozum yok butcemizi dusunmek acisindan, amma velakin madalyonun ote yuzune bakinca: gelismekte olan ulkelerde 3 kurusa uretip yine onlara gelirlerinin ustunde kalite magaza gibi lanse edilmesini desteklemenizi istemem dogrusu. Bursa, Kayseri, Adana, Denizlide vs. de uretilen bebe urunlerini bulup alalim diyorum:-)

  7. biz de istiyoruz…