3 Yorum

Başka Bir Okul Mümkün

Aşağıdaki duyuru, Başka Bir Okul Mümkün Derneği’nden:

Başka Bir Okul Mümkün (BBOM) Derneği olarak Başka Bir Okul’u mümkün kılmak adına çok çalıştık, çok koşturduk. Sonuçta hatırı sayılır bir yol aldık. Niyetimiz, çabamız 2013 yılının Eylül ayında BBOM Derneği tarafından açılacak ilk iki ilkokulumuzun kapılarını aralamak.

Bugüne dek neler yaptık, bundan sonra nelere ihtiyaç var sizlerle paylaşmak, konuşmak istiyoruz. Aramıza katılmak isteyip bugüne dek fırsat bulamamış, vakit ayıramamış arkadaşlarımıza yer açmak, yeni dostların enerjisiyle sorunları daha hızla aşmak istiyoruz. Bu vesileyle ekte ve aşağıda bilgilerini bulunan toplantımıza katılımınız dileriz. Ayrıca bu daveti yaygınlaştırmanızı, başka bir okul hayalini, bu yoldaki ilke ve değerlerimiz paylaşacak yeni insanlarla aramızda köprü olmanızı dileriz.

“Başka Bir Okul” hayalimizi, kat ettiğimiz mesafeyi ve şimdi bizi nelerin beklediğini paylaşacağımız Dayanışma ve Tanışma Toplantısı’nda olabilmek umuduyla…

Toplantımıza tabi ki çocuklarımız da davetli. Toplantı boyunca Serkan Kırmızı “Davulumdan Masallar” atölyesiyle onlarla birlikte olacak.

Yer: Boğaziçi Üniversitesi, Güney Kampüs, Demir Demirgil Toplantı Salonu
Tarih: 15 Temmuz 2012, Pazar
Saat: 17:00 – 20:00

Sorularınız ve daha fazla bilgi için aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Dayanışmayla;

Başka Bir Okul Mümkün Derneği
İletişim Ofisi:Sinanpaşa Mah. İlhan Sok.
Pembe Rüya Apt. No:15 D:4
Beşiktaş/ İstanbul
Gsm: 533 383 4316
www.baskabirokulmumkun.net
baskabirokul.blogspot.com


Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

3 yorum

  1. Duyuruyu paylaştığınız için teşekkürler. Afişde toplantı gunü 8 Temmuz yazılmış. Bir yanlışlık yok değil mı?

  2. Ve? Gidenler oldu mu? Şehir dışındaydım.

  3. Merhabalar,
    BAzı yazılarınızı okudum, bzılarına bakamadım. Oğlumu bu sene ilköğretime başlattım ama çoook önceden yazdığınız duygu, kaygı ve düşüncelerle Devlet okuluna, ama her an vazgeçme potansiyeli ile alışmaya çalışıyorum ve sizi merak ediyorum, o yazınızı belki de aceleden göremedim ama çocuğunuz nerde okuyor?? Devlet kararınızdan vazgeçtinz mi? Yoksa Bu yazıdaki okula mı verdiniz??