0 Yorum

Hayalindeki Doğayı Resmet

Bosch Çevre Kulübü, “Yaşam için Teknoloji” sloganıyla faaliyet gösteren Bosch markasının, çocuklara doğayı tanıtmak için kurduğu bir girişim. Çevre dostu nesiller yetişmesi amacıyla kurulan kulüp, minikler (4-7 yaş) ve yıldızlara (8-13 yaş) yönelik çeşitli etkinlikler düzenliyor. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde ücretsiz olarak oyunlar sergileyen Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu bunlardan biri.

Ve şimdi Hayalindeki Doğayı Resmet yarışması bunlardan bir diğeri…

Bosch Çevre Kulübü, Ekim sonuna kadar sürecek olan yarışmaya resim yapmak isteyen tüm çocukları davet ediyor. Yarışmanın web sitesinden yüklenen fotoğraflar, Londra ziyaretinden saç şekillendiricilere kadar çeşitli hediyeler yakalama fırsatı veriyor: Birincilere Londra’daki Doğa Tarihi Müzesi’ne üç kişilik bir seyahat; ikinci ve üçüncülere resim boyama seti ve Bosch saç şekillendirme ürünleri; dördüncü ve beşincilere resim boyama seti…

Yarışma minikler ve yıldızlar için iki ayrı kategoride düzenleniyor. Katılmak için yapmanız gereken web sitesinden çocuğunuzun yaptığı doğa temalı resmi yüklemek.

Katılım koşullarını buradan, şimdiye kadar yüklenen resimleri ise buradan inceleyebilirsiniz. Çocuğunuz yarışmaya katılacak yaşta olmasa bile resimlere göz atmanızı tavsiye ederim, insanın içi açılıyor!

Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *