6 Yorum

İmza bahane, sohbet şahane…

Bu Cumartesi günü İnternet Anneleri‘nin organizasyonuyla İstanbul Kozyatağı’ndaki Central Hospital’da bir söyleşi ve imza günü düzenleyeceğiz.

InternetAnneleri

Kayıt yaptıran ilk 30 kişiye Annelik Her Zaman Tozpembe Değil hediye edilecek. Kayıt için: info@internetanneleri.com

Yeri gelmişken, birkaç soruya yanıt vereyim:

Avrupa Yakası’nda da etkinlik olacak mı? – Tarihi henüz netleşmemekle birlikte evet, olacak.

Ankara/İzmir/Bursa ve sair illere ne zaman geleceksin? – Sponsor buldukça. Takipçilerim size söylüyorum, takip eden markalar, siz anlayın desem?

Falanca D&R’da kitabını bulamadım, ne iş? Yeni baskının dağıtımına başlanıyor, hafta sonu itibarıyla çoğu yerde olması lazım, bayinizden ısrarla isteyiniz. Ama cidden ısrarla isteyiniz, almışsanız da isteyiniz ki ne çok istendiğini bilsinler!

Ha, bir de, yine henüz İstanbul’da karşıma çıkan kitapçılarla kısıtlı olmak üzere bir “sürpriz imza” operasyonum var. Oradan buradan geçerken bir kitapçı gördüm müydü kitaplardan birini çaktırmadan imzalayıp yerine geri koyuyorum. Evet, biliyorum çok yaratıcı bir fikir ve benim yarattığımı söylemeyi çok isterdim. Şehir efsanesi değilse eğer Stephen King yaparmış bunu, bana da bir arkadaşım önerdi; o günden beri gördüğüm her yerde yapıyorum, çok zevkli bir şey. Bir yandan “yakalanırsam hakkımda ne düşünürler?” korkusu, bir yandan adrenalinin verdiği coşkuyla pek bir keyifli oluyor. Birileri bulduğunda duyduğumuz karşılıklı sevinç de cabası. Kısacası, özellikle de İstanbul dahilinde kitabı alırken içine bakınız, belki de sıra sizde 😉

6 yorum

 1. Çok tatlısın… 🙂

 2. gamze cihan gokyıldız

  Avrupa yakasını bekliyorum sabırsızlıkla :))

 3. soracağımız soruları tahmin edip cevapladığınız için ayrıca teşekkürler, artık sizi görmek sizinle tanışmak istiyorum.. Tabi çok heyecanlanıp sizi görünce tansiyonum falan düşmzse çok güzel bir gün olacak benim için:):)

 4. umarım, bir aksilik olmazsa c.tesi görüşmek üzere 🙂

 5. M. İrem Afşin

  Biraz daha hareket edebilir hale gelirsem, yanında olmaya çalışacağım:) Avrupa yakası talebimiz tabii ki baki:))

 6. Incir'in Annesi

  Gelemiyorum ama annemi gonderiyorum (insallah diyelim). Kadincagiz kizinin gebelikten beri bahsettigi blogun yazariyla karsilasinca nasil olacak bakalim?

  Tembihledim de simdiden, “Incir’in Anneannesi” diye imzalat kitabi da diye:)