1 Yorum

TakaTuka.com’da çocuk ayakkabıları kış indiriminde

TakaTuka.com’dan uzunca bir süre önce bahsetmiştim: Crocs, Stride Rite ve diğer başka bazı markaların Türkiye’de internet üzerinden satışa sunulduğu tek web sitesi… Biz de sıkı Crocs tüketicileri olarak alışverişlerimizi -Amerika’ya gittiğimizde oradan almadıysak eğer- TakaTuka’nın özellikle de indirime girdiği zamanlara denk getirerek oradan yapıyorduk. İki sene önce aldığım Crocs bot bu sene de ayağımda, üçüncü kışa da aynı performansı gösterecek mi diye merakla beklemedeyim.

TakaTuka’da şimdi bir kış indirimi var; Stride Rite, Merrell, Keen, Saucony gibi markaların çocuk modelleri %50 indirime girmiş. Stride Rite dışındakileri kullanmadım ancak çocuk ayakkabısı denilince hakkını veren markalardan biri olduğuna test edip onayladım. Fiyatlıdır, fakat ‘dayanıklı’nın hakkını veren bir markadır; hele de şimdi %50 indirimle (ki Türkiye’de ilk kez bu oranda indirime giriyormuş) ayakkabı arayışında olanlar ciddi şekilde değerlendirmeli derim.

Screen Shot 2014-12-16 at 5.17.40 PM

 Stride Rite’ın yazlık, kışlık birçok ürünü var (biz Deniz’e şu sandaletten almıştık, anı diye sakladığım eşyalarından biri). Stride Rite’ın ürün gamına yakın zamanda ‘Made 2 Play’ adında bir ayakkabı daha eklemişler. Cırt cırtlı bantları ve makinede yıkanabilir özelliği ile okul ayakkabısı olarak uygun olduğu söyleniyor. Ben de Derin için değerlendirmeyi düşünüyorum, nitekim bu ara büyüme atağı mı geçiriyor nedir, çarpan etkisiyle büyümeye başladı. Sezon başında aldığımız okul ayakkabısının yakında sıkmaya başlayacağı gibi bir his var içimde…

TakaTuka’nın indirimindeki diğer markalar Keen ve Merrell‘la benim tecrübem olmadı ancak ilk bakışta özellikle soğuk ve yağışlı havalarla baş etmeyi kolaylaştıran türde ürünleri olduğunu gördüm. Bu markalarda da %50 indirim devreye girince makul bir fiyata çıkıyor ortaya.

TakaTuka’daki indirim bir süre daha devam edecekmiş ancak numaraların tükenebileceğini düşünerek arayışta olanların hızla değerlendirmesi iyi olabilir. Yılbaşı hediyesi alanlardansanız, işe yarayacak bir şey alayım diyenlerdenseniz kulağa iyi bir fikir gibi gelebilir. Stride Rite ve diğer indirimli markaların tamamını buradan inceleyebilir, TakaTuka’yı Facebook ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

StrideRite

Bir yorum

  1. Stride Rite,Keen, Merrell ve Crocs bizim tayfa tarafından denendi ve onaylandı Elif Hanım! Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirsiniz. 😉
    Sevgiler,
    Ece