9 Yorum

Şimal’in İkiz Gebelik Günlüğü – mutlu son

İkiz gebe yazarım Şimal’in gebelik günlüğü, geçtiğimiz Pazar gününü Pazartesiye bağlayan gece sabah karşı mutlu sonla noktalandı. Güneş kız ve Aren oğlan, saat 1:15’te, sağlıklı bir şekilde annelerinin kucağına geldiler.

SimalBebeler

Şimal de, bebekler de iyiler. Ben önden haberi veriyorum, hikayeyi kendisi anlatacak.

Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

9 yorum

 1. ayy çok tebrikler bu çocuklar kocaman olmuş ya erken doğacak diye üzülüyorduk ya maşallah 😀

 2. Tebrik ederim . Bende sizin gibi bebeğim erken gelmesin diye evde yatıyorum. Yaşadığınız bu dönem beni hep umutlandırdı. Her anneye bebeklerini Sağlıcakla kucaklarına almak nasip etsin. Güle güle büyüsünler. Ömürleri sağlık ve mutlulukla geçsin. Sizede çok geçmiş olsun.

 3. Hayirli ugurlu olsun musmutlu hayatlari olsun hep beraber..

 4. Çiçeği burnunda anneyiz:)

  Zorlu bir tüp bebek sureci sonrası ikiz gebelik..aniden gelişen serklaj ameliyatı.. 70 günlük yastıkla savaşımız..inanmayacaksın belki ama bu süreçleri hep arka arkaya yaşadık..

  28 nisanda mucizelerime kavu şma..

  Eşsiz bir fotoğraf paylaştığını..dilerim sen ve bebeklerin iyisiniz..

  Benim kuzularım kuvozdeler 🙁 inş sağlıkla kucaklayacagim günü bekliyorum..

  Bundan sonrası içinde en yakın takipçinim..ikizler büyüyor başlığı altında..

  Sağlıklı, uzun ömürlü olsun yavrularımiz inş..

 5. Gördüğüm an çok duygulandim her hafta merakla takip ettiğim hiç tanımadan duyguların paylaşıldığı bir bir annenin böylesine güzel bir anını görmek tarif edilemez, bende 28 haftalık ikiz anne adayiyim umarım bu mutlu anı bizde yaşarız. Sağlıklı uzun mutlu bir ömür diliyorum eşin ve iki meleginle 🙂

 6. Mutlu sonn 🙂 hoşgeldiniz dünya tatlıları 🙂

 7. Heyy, ne güzel bir haber, ne güzel bir fotograf bu böyle!!! Cok sevindim herkesin saglikli olmasina, heyecanla dogum ve losusalik hikayelerini bekliyorum 🙂

 8. Simaalll..mutlu son ama cok daha mutlu bir baslangic 🙂 openzi 🙂

 9. Kilometrelerce uzakta hiç tanımadığın birinin hikayesine ortak olmak.. her hafta oh bu haftayı da sagsalim bitirebilmis demek.. ve şimdide bu dünyanın en güzel fotoğrafı… hikayelerimiz,haftalarimiz ,hatta kullandığımız ilaçlar bile aynıydı nerdeyse.aradaki tek fark ben kuzularimdan birini daha gebeligin 8 haftasında kaybettim ama savasima devam etmem gerekiyordu çünkü kızım da en az benim kadar inatciydi.. şimdi Kizimla beraber 35. Haftaya geldik çok şükür. Artık canı ne zaman istiyorsa gelebilir diye bekliyorken sizin minnaklar bizden aceleci davranış bile.
  dogum hikayenizi büyük bir merakla bekliyorum bir ömür yavrularinizla mutlu olun inşallah..