513 Yorum

Leyla Fonten’den Öyküler

2014’ün Kasım ayıydı. Deniz’i ilk kez Kitap Fuarı’na götürmüştüm. Gezerken gezerken Redhouse Kidz’in standını gördük. Standın etrafı, üzeri, her yeri çok güzel illüstrasyonlarla bezenmişti. ‘Herhalde çok satan bir yabancı kitabı çevirdiler’ dedim, çünkü çizimler bizim alışageldiğimiz çocuk kitaplarındakinden farklıydı. Daha karikatürize, daha cesurdu. Standa yaklaşınca illüstrasyonların üzerindeki kitap isimlerinin Türkçe olduğunu gördüm. Çizerin ismini çok iyi bilmiyordum ama yazar çok tanıdıktı: Tülin Kozikoğlu.

FullSizeRender_1

Tülin Kozikoğlu’nu ben ilk olarak Lili ve Yedi Çocuğu kitapları sayesinde tanıdım. Hatta o kitaplar benim bu blogdan hediye ettiğim ilk kitaplardandır. Hâlâ da çok severek okuruz Loli, Foli, Ali, Veli, Peli, Mali ve Dali’nin hikâyelerini…

Ve ondan sonra da bir Kozikoğlu hayranı oldum. Ne mutlu bana ki onu şahsen tanıma fırsatı da buldum. Kendisi yazar olmanın yanı sıra, özel okullarda yaratıcı yazarlık dersleri veriyor, devlet okullarındaki öğretmenler için atölyeler düzenliyor. Programı el verdiğince devlet okullarında çocuklarla da bir araya geliyor. Deniz’in birinci sınıfa gittiği okula da gelmiş, oradaki öğretmenleri hayran bırakan bir atölye çalışması yapmıştı. Geçtiğimiz hafta Merak Eden Çocuk’ta Derin ondan imzalı kitap kapmıştı, önümüzdeki ay da Deniz’in okulunda öğrencilerle buluşacak. Zamane çocukları çok şanslı!

Kozikoğlu’nu Lili’ler sayesinde tanıdım ama sonraki kitaplarını da severek okudum. Sanırım bu blogda daha önce söylemiştim, tekrar olursa kusura bakmayın: Bana sorarsanız bundan çok seneler sonra Türkçe çocuk edebiyatının en önemli isimleri arasında yer anılacak kendisi (ki bence şimdiden öyle).

Ve fakat Leyla Fonten serisi gönlümde ayrı bir taht kurdu, kesin bilgi.

FullSizeRender_4

Leyla Fonten, La Fontaine’in torununun torunu olan 86 yaşında bir kadın. Aynı evin çatısı altında dokuz hayvanla birlikte yaşıyor. Bu hayvanlar

Öfkeli Örümcek Rıza
Sabırsız Sinek Feza
Kıskanç Kurbağa Eda
Bilmiş Fare Tuna
Tembel Balık Sefa
İnatçı Kirpi Mina
Mutsuz Kedi Dila
Korkak Kuş Sema, ve
Utangaç Köpek Kaya

Anlaşılacağı gibi, her bir hikâye, bir sorunu anlatıyor. Korkak Kuş Sema her şeyden sebepsiz yere korkarken Öfkeli Örümcek Rıza binbir emekle yaptığı ağlarınının sürekli bozulması yüzünden öfke kontrolünde zorlanıyor. Kıskanç Kurbağa Eda, diğer hayvanlarını öven Leyla Fonten’in gözüne girmek için saçma sapan şeyler yaparken İnatçi Kirpi Mina ‘yatmam da yatmam!’ diyerek uykuya direniyor.

FullSizeRender_2

Çok güzel kitaplar bunlar… Bunu sadece ben söylemiyorum, Uluslararası Gençlik Kütüphanecileri Birliği de söylüyor. Her yıl dünyanın en önemli çocuk ve gençlik kitaplarını seçen Uluslararası Gençlik Kütüphanecileri Birliği tarafından hazırlanan The White Ravens 2015 kataloğunda, 26 dilde, 55 ülkeden 200 kitap arasında Tembel Balık Sefa da vardı.

Tembel-Balik-Sefa_b

Çok şey var bu hikâyelerden yola çıkarak çocuklarınıza anlatabileceğiniz. Hiçbir şekilde ders vermeye çalışmıyor kitaplar, tam tersi, dalga geçiyor tüm bu ruh halleriyle… Yine de, her hikâyenin sonu bir şekilde tatlıya bağlanırken, bu davranışları sürdürmenin şart olmadığını da anlamış oluyor karakterler…

Hikâyeler çok güzel, ama çizimler de en az o kadar güzel. Sedat Girgin öyle yamuk karakterleri öyle sevgi dolu kişiliklere büründürmüş ki, hepsini ayrı ayrı sevmemek imkansız. Koltukların, televizyonun üzerindeki danteller, avizenin detayları, mutfaktaki raftan sarkan sarımsak… Her şeyi öyle güzel işlemiş ki Girgin, çocukluğunuza geri dönüp anneannenizin evinde olmak istiyorsunuz birden…

FullSizeRender_3

Bizim evde herkesin bir favorisi var Leyla Fonten’den Öyküler’den. Benimki Öfkeli Örümcek Rıza… Rıza isimli, çirkin bir örümceğin böylesi zarif ağlar örebilmesi, sinirlenip ağlarına işlediği kuru kafa motiflerinin de başına yıkılması, en nihayetinde herkesi ama en çok da kendini mutlu eden bir çözüm bulabilmesine hastayım.

Şimdi gelelim işin en güzel kısmına… Redhouse Kidz, bu yazının altına yorum bırakan bir Blogcu Anne okuruna Leyla Fonten’den Öyküler serisini hediye edecek. Üstelik öyle kuru kuruya da değil, Tülin Kozikoğlu’nun imzası ve Sedat Girgin’in resimli imzasıyla birlikte. Ben de mi çekilişe katılsam, n’apsam? Tülin Kozikoğlu imzalı kitapları fuarda kapmıştım ama Sedat Girgin’in çizimleri yoktu!

Sadece kitaplar değil, bir de pin seti gidecek bu şanslı okura… Çok güzeller!

Leyla-Fonten

Bu kitaplar çıktığından beri birçok doğum gününde hediye olarak alıyoruz onları… Eğer çocukların arkadaşları için akıllarında olan özel bir hediye yoksa -özellikle Derin’in yaş grubuna- mutlaka bu seriden ikisini hediye ediyor ve ekliyoruz: Seriyi mutlaka tamamlayın!

Siz de öyle yapın. Çekilişe katılın ama çıkmazsa da illa ki alın. Arkadaşlarınıza, tanıdığınız çocuklara hediye alın. Her çocuğun kitaplığında Leyla Fonten mutlaka olmalı!

(Yorumunuzu Pazartesi akşamına kadar bırakabilirsiniz. Çekilişi Salı günü yapacak ve kazananı bu yazının sonunda açıklayacağım).

Güncel not: Random.org üzerinden çekilişi yaptık, kazanan 287. yorumu bırakan Hilal Mendillioğlu oldu. Kendisinin iletişim bilgilerini bekliyoruz. İlgi gösteren herkese çok teşekkür ederiz! 

513 yorum

 1. Harika bir seri bence de her kitaplikta bulunmalı.

 2. Oğlum çok seviyor leyla fonten kitaplarını keşke bize gelse 🙂

 3. Burcu yönel soğan

  Çok isterimumarım şans bizden yana olur.

 4. Ben hep arkadaşlarımın çocuklarına hediye götürdüm bu serinin kitaplarını kızım küçük olduğu için. Ama artık kızım büyüdüğüne göre bize çıksa keşke 🙂

 5. Tebrikler.çekilişte kazanamazsak da en kısa zamanda kitapçıda inceliyeceğim…

 6. Keşke bizim olsa

 7. Aysegul Arancioglu

  Hadi bakalim belki bize cikar

 8. Elvan KONALİ

  Ben de şansımı deneyeyim 🙂

 9. Çok çok isterim.. İstemek yetecek mi bakalım? 🙂 Sevgiler..

 10. Pek çok isteriz hem de bizim olmasını ☺️ Haydi bakalım hem Cancan’ın hem de henüz kendisiyle tanışmadığımız minik kızımız Ceren’imO nun şansına bekliyoruz çekilişi

 11. Buket Kubilay

  Çok isterim bu imzalı seriyi! Ama çıkmazsa da tek tek tamamlarım artık el mahkum 🙂

 12. Çizimlerine kızım bayılacaktır

 13. Gamze Çiftçi

  İlk defa böyle bir çekilişe katılıyorum, çok heyacanlı. Bize çıksa da oğlum çok Mutlu olsa (;

 14. Süper bir seri gerçekten. Bizim olursa karnımda dinlemeye başlayacak

 15. Isterim de isterim 🙂

 16. Bu seriyi ilk duyduğumda çok gülmüştüm. Çünkü benim adım Sema ve biraz tırsak bir karakterim. Eşimin adı Rıza; genelde sakin biri olsa da eğer öfkelendiyse yanında durmasanız iyi edersiniz. Kaya da eşimin oğlumuz olsaydı koymak istediği isimdi, Eda da ben de yeri çok ayrı elimde büyüyen ama kıskanç olmayan biricik yeğenim. Bizim seri bu. Nasip belki bize çıkar kızımla gerçekteki ve masaldaki karakterleri karşılaştırırız.

 17. Kızım Ece (7) ve oğlum Efe (4)
  kitap okumayı ve kitapları kendileri incelemeyi çok seviyorlar. Bu güzel resimli öyküler de eminim çok ilgilerini çekecek!
  Şimdiden teşekkürler hepinize!

  Sevgiler.

 18. sevgili Elif Hanım,
  umarım bu harika kitapların sahibi biz oluruz..kızım Melis için ve doğacak ikizlerim için bol şans bize…

 19. Zeynep Işık Bülbül

  Mutlu bir gelecek için çocuklarımıza okuma alışkanlığı kazandırmaya çalışalım. Okuma alışkanlığını kazandırmaya da bu renkli kitaplar çok iyi bir başlangıç 😉

 20. Yeni bi yazarla tanışma fırsatı sundugunuz için çok teşekkür ederim…

 21. Şansimizi deneyelim 🙂

 22. Merve karakaya

  BiZim favori kitabımızda inatcı kırpi mina ve rıZa cok heyecanlandım bu paylaşımı gorunce kısmet inşallah bıze cıkar kızım ne de cok sevinir tabi ondan once ben ..

 23. Tuğba özdinç

  Çok çok isterim hemde sedat girgin de imzalamışsa

 24. Şans oğluma gülsün 🙂

 25. Bebeğim için ilerde almak üzere not etmiştim zaten şimdi imzalısı hem de ballı Kaymak olur

 26. Hülya yazici

  Sıradaki alacağımız kitaplar ☺inşallah bize çıkar. .

 27. sevgili Elif Hanım,
  umarım bu harika kitapların sahibi biz oluruz..kızım Melis için ve doğacak ikizlerim için bol şans bize…

 28. Bu notu yaklaşık 5 derece sıcaklıkta, ( Hissettiğim bu. Kim bilir belik daha sıcak ya da soğuktur. Önemli de değil ) açık bir pencereden gelen yağmur kokusu ve soğuğa aldırmadan yanımda mırlayan çocuklarımın kedisi pamuk ile bırakıyorum. Ankara…
  Herkese yani herkese selam, çokça sevgi ile…
  İstemenin ve sevmenin başkalarına göre ölçüsüne bakmıyorum. Kendi içimdekini arttırabiliyor muyum? Tek derdim bu.

 29. Eser Başaran

  Şuraya güzel kitaplar için bir yorum bırakalım bakalım

 30. Daha once görmüştüm ama oğluma almamıştım. Çıkmasını isterim ama cıkmazsa da mutluka alıcam

 31. KıZımın şansına inşallah

 32. Şans oğlum için harika bir hediye

 33. Biz de bu kitaplardan hiç yok. Kızım ve oğlum bayılacak.

 34. Rüzgarın Annesi Sedef

  Oğluma kitap yetiştiremiyorum… inş. Hep kitap okumayı okutmayı seven bi çocuk olur…

 35. handenur çömük

  Görseller şahane..
  kızım bir buçuk yaşında ama ben o daha doğmadan başladım kitaplarını almaya. Bu kitaplar da oncelikle bir Türk yazarimiz olmasi nedeniyle harika olur kizimin kütüphanesi için.

 36. Cok istiyorum. Bakalim kismet 🙂

 37. Merhabalar.
  Bu güzel kitaplara sahip olmayı çok isterim, özellikle de sizin tarafınızdan gönderilmesiyle sahip olacaksam.. 🙂 Bir köy okulu anasınıfında çocuklarıma okumaktan keyif alacağım.

 38. Biz de oğlum Ediz’le birlikte bu kitaplardan istiyoruz!!!!

 39. İlkcan gultekin

  Kızımın şansı için çok istiyoruz ☺☺

 40. Pinar Kasapoglu Akyol

  Ogullarim bu kitaplara bayilacaklar!! Bence siz onlari bize gonderin. Gozumuz gibi bakacagimiza soz veriyoruz!!! ☺

 41. Oğlanların şansına diyeyimBize çıkar belki

 42. Paylaşım için çok teşekkür ederim Elif Hanım. Kızım henüz 15 aylık fakat 6. Ayından beri kitaplarla ilgili bir bebek bu beni çok mutlu ediyor. itina ile ona seçiyoruz kitaplarını. Sizin tanitimlariniz da bize yol gösteriyor

 43. Bende çok isterim. 11 aylık kızım için ❣

 44. Hadi bakalım hayırlısı kitap hediyeleri candır.İnşallah oğlumla kızıma çıkar.

 45. Biz henuz kitaplari alamadik ama oglum her kitapci ziyaretimizde birini mutlaka okutuyor bana. Bize cikarsa ona cok guzel bir surpriz olacak 🙂

 46. Cennet özcomert

  Ne zamandir aklimdaydi Ruzgar’a bu kitaplardan almak. Umarim oglumla biz de yukaridan bir elma duser payimiza 🙂

 47. Biz de severek okuyacagiz

 48. İki kızımla doya doya okuruz inşallah ☺️

 49. keşke bizim olsa.. 🙂

 50. itiraf ediyorum tüm seri oğlumda var.Ancak sınıf kitaplığına güzel bir hediye olur doğrusu ☺️

 51. Çizimlere bayıldım. Şans bakalım 🙂

 52. Çok eğlenceli görünüyorlar.Çizimlerine de bayıldım ayrıca.

 53. Benim olmalılar, tekrar tekrar okunmalılar küçüklerime

 54. Kazanırsak oğlumun ilk imzalı kitapları olacak☺

 55. LeylaKılıç

  Bu kitaplari kitapcida gormustum cizimleri cok hosuma gitmisti dilerim bize cikar

 56. Demet Yıldız Çetin

  Oğlum ve kızımın şansına… Hafi bakalım

 57. Tembel Balik Sefa olmak istiyorum 🙂

 58. Nilay togrul kucuk

  Feci halde talibiz hediyenize 🙂

 59. Poyrazimin sansina hadi reastgele gencler

 60. Istiyoruum, kitapkurdu oğlum için istiyorum! ♡ Bu kitaplar enfes, eminim bayılır

 61. Pinar Kasapoglu Akyol

  Az once de denedim ama… Bir terslik var sanki. Gitti guzelim cumlelerim. Bize ciksin o zaman

 62. Can’ım kızımın elinden düşmeyecek bir başucu kitabı olacağını düşünüyorum. Hadi hayırlısı şansımıza

 63. Cok bilmis fare bizde var keske digerleri de olsa. 🙂

 64. Hale Görgün

  Çekilişe katılmak istiyorum.2 yıldır sizi tanıyorum umarım sizden hatıra olsun istiyorum

 65. Kitap kurdu kızımin şansına umarım bize çıkar. ..☺

 66. Tülin Kozikoglunun yemeğini arayan tırtıl serisine başladık oglum o kadar sevdi ki; henüz ikinci kitabına gecemedik umarım bu seride bize çıkar çok çok mutlu oluruz

 67. Şans benden yanadır inaniyorum

 68. Nazlı deniz sarı

  Umarım bize gelir bu güzel kitaplar

 69. Kitapçıda ilk gördüğümde kitap isimleri çok hoşuma gitmişti 🙂 Kızıma okumak için sabirsizlanıyorum.

 70. sebnem bildirici

  Umarim bize çıkar seriyi tamamlariz hem de imzali 🙂 Sevgiler.

 71. Hatice Atmaca

  Kitaplarla yeni tanışan bizim minik Eren ve Erdem bakalım ne kadar şanslılar..

 72. Kizimin ve oglumun sansi bol olsun bu kurada. Kitap kurduyum insallah cocuklarimda ayni olur. Bu set alinacaklar arasinda. Sansimiz bol olsun

 73. Inşallah şans bizden yanadır

 74. Berrak Öztürk Ekinci

  Merhaba güzel anne☺ Bal oğlum, Aras oğlum’a o minicik elleri ile bu kitapları okutmak çok keyifli olur inşallah Sizi ve 3 minnoşunuzu çok seviyoruz. En küçük minnoşun da o bal yanaklarını mis mis kokluyorum

 75. Harika! Bizde kardes yok, yas 2,5 ve anaokuluna da baslamadi onun icin simdilik en yakin arkadaslari Susu, Memo, Pirtik Tekir, Piti, Pati, Pus, Ahtapot Nino ve daha onlarcasi Yeni arkadaslara gonul kapiniz her zaman acik

 76. Selmin baysal

  Bayıldım bu kitaplara

 77. Eğer şans bize gülerse oğlum çok sevinecek, Umarım bize çıkar:)

 78. Kizim Adayla kitaplari okumak icin heyecanlaniyoruz

 79. Elif günaydın

  Ne zamandir istiyorduk.insaAllah bize çıkar.☺

 80. Başak KAYHAN

  Hadi bakalım. Bu sefer bize çıksın

 81. Oğullarım Görkem ve Kerem için çok isterim

 82. Bizde sadece İnatçı Kirpi Mina var serinin diğer kitaplarını da okumayı çok isteriz

 83. bebek planlari yaparken dogmamis cocuguma bicilecek en guzel don 🙂 leyla fonten serisi olurdu 😉

 84. Kızımın şansına umarım biz kazanırız 🙂

 85. Merhabalar. Her kitapçıya gittiğimde bu seriyi yeğenim Defne için almak istiyorum Belki siz hediye edersiniz de ben de yeğenimi mutlu ederim

 86. Bizde sadece öfkeli örümcek rıza var serisini çok isterim inş şans bize güler herşey oğlum için …

 87. Kızım için şansımızı deneyelim

 88. Selin Küçükkaya

  erkek çocuk bekleyen bir anne adayıyım, bu süreçte blogunuzu takip etmeye başladım, umarım şansımız yaver gider:)

 89. Kadriye Donmez

  İmzali kitap istemez miyiz hic? Haydi bakalim…

 90. Öfkeli Örümcek Rıza Ege’nin de favori kitaplarından birisi. Serinin gerisini de sevecektir eminim:)

 91. Bu sefer belki de şans bize güler…bizim olsun

 92. Zeynep Acar atmaca

  Kitapları almayı çok isterim yeni doğacak oğlum için

 93. Kitap hususunda açgözlü olanları dışlamayalım der, yorumumu bırakır iyi günler dilerim❣

 94. Almayı düşündüğüm bir seri.
  Belkide bizim şansımızdır imzalıları.. 🙂
  Sevgiler

 95. Kızımın şansına çıkarsa ilk imzalı kitabı olacak. Umarım şans bize güler 🙂
  Ayrıca bloglarınızı merakla okuyor ve çok faydalı buluyoruz. Sevgiler.

 96. Meltem Doğru

  Kapak resimleri gayet eğlenceli görünüyor. Eminim okuması da keyiflidir:)

 97. Aylin mete eren

  Kitap delisi kızımın şansına.. Ben la fontain ile büyüdüm belki kızım da leyla fonten ile büyür

 98. Bu harika kitaplar bizim olsun,size de kocaman sevgilerimizi iletiyoruz yorumumuzu yapmısken

 99. Ben de istiyorum

 100. Bu seriden bir tane kitabımız var, oğlum çok sevdi, ben de bayıldım, mutlaka kalan kitapları da gidip alacağız.

 101. Kitap sever kızımın şansına..

 102. Gülşah kılıç

  Okuma bilmeden kitap canavarı olan kızıma güzel bir hediye olabilir

 103. Gülşah Pezük

  Bu seriyi duymamıştım, cekiliste çıkmasa da edineceğiz sevgiler

 104. Çok isteriz bizim olmasını, İdil’ciğime okurum..

 105. Dilek mercan kara

  Minik oğlum kitapları çok seviyor. Bu seri çok ilgisini çekecek.

 106. Tembel Balık Sefa kitaplığımızda var ve okurken çok eğleniyoruz. İnşallah bize çıkar.

 107. Burcin Deveci

  Kizim 16 aylik ama tam bir kitap kurdu. Oyuncaklarin yuzune bakmiyor ama kitaplarini elinden hic birakmiyor. Kitap sevgisini eger verebilmis isem benden mutlu bir anne yok Cok isterim kutuphanemize eklemek bu guzel kitaplari

 108. Oglum en cok Ofkeli orumcek Riza yi seviyor. Serinin bizde olmayan kitaplari icin kazanmayi cok isteriz. Bizde olanlari da okulumuzun kutuphanesine veririz ☺ hadi insallah…

 109. Gulcin Tandogan

  Cok cok isterim sans bizden yana olsun

 110. Arzu Günaslan

  Ya nasip! Bir çocuğun ve bir ailenin kalbine girebilmek ne guzel. En güzel hediye bizim olur inşallah. Sevgiler…

 111. Aysel Kaykusuz

  Kızım bayılır bu kitaplara. Her gece bir masal okuyoruz mutlaka. Hayal dünyası bambaşka bir boyutta artık masallar sayesinde 🙂

 112. Kitap olsunda isteriz elbet:)

 113. Büşra takır

  Kısmet ☺️☺️

 114. Çağlar ozer

  Cızımler harıka .bize cıksın ☺️

 115. Biz tembel balik sefayi okumus cok begenmistik diger kitaplarida almaya niyetlenmisken sizin bu paylaşımıniz cok guZel denk geldi umarim talihli biz oluruz ☺️☺️

 116. Umarım bizim için bir dönüm noktası olur , karanlık günlerde sığınılacak en güzel liman kitaplar olsa gerek…
  Sevgiler 🙂

 117. Bebeğimin şansına bize çıkar umarım

 118. Okuyan,okutan,öğrenen bireyler kazansın.

 119. Mete'nin annesi

  Oğlumdan önce heyecanla alip okudugum bir seri.Ilk goz agrimiz ise Inatci Sevimli Kirpi Mina idi.Bu guzel eserleri yaratan, bizlere ulastaran herkese tesekkur ederiz.Hem kendim hem oğlum icin merakla bekliyorum

 120. Inşallah, özellikle karikaturize edilmiş kitaplari çok seven oğluma cikar

 121. Çocuk kitaplarına bayılıyorum. Onlardan çok ben heyecan duyuyorum her yeni kitapla beraber. Umarım çocuklarım kitaplarına bu güzel kitaplardan da eklerler.

 122. İnatçı kirpik Mina ile başladık bizde. Bu da ikinci olur inşallah!

 123. Yorumu ikinci kez yazıyorum.İlkinde göndermeyi beceremedim.Umarım kızımın şansı benden daha beceriklidir.

 124. Oglumun şansina…

 125. Ne harika bir seri bu!
  İnşallah şans bizden yana olur… Dünya standartlarında çocuk kitabı yazar ve çizerlerimizin olması da ayrıca çok gurur verici!

 126. Kitap sevgimizin oglumuza da gecmesi dilegiyle.

  Sevgiler.

 127. DenizYildizoglu

  Merhaba, çekilişte biz de varız 🙂

 128. Ama bu kitaplar cook guzel….4 yaşındaki kızımla bu kitapları çok güzel okuruz biz aslında. …

 129. İrem TAŞKIN

  Haydi inşallah diyorum 🙂 umarım şans kızımdan yana olur…
  Sevgiler…

 130. Bu hediye kitapları cok istiyorum.sizin tavsiyenizden sonra serinin 1 kitabı nı almıştık ve oğlum bayılıyor bu kitaba.inşallah bize kazanırız

 131. Gokce Güngör

  Bizim olsun lütfen bu şahane kitaplar

 132. Umarım bize gelir, oğlumun ilk kitap serisi olur 🙂

 133. Pınar çagla'nın annesi

  Merhaba! Umarım bize çıkar! Kızıma okumak için sabırsızlanıyorum! !!☺

 134. harika bana cikarsa sevinirim.

 135. Tam da almak niyetindeyken bana cikarsa cok sevinirim. Oglumun sansina hadi insallah…

 136. Ah ben de çok isterim hatta seneye atanınca kendi minnos çocuklarıma okurum Suphaneke dinimiz amin

 137. Ne, Maya’nın bugün yaptığımız kitaplığına Leyla Fonten’den öyküler mi gelecekmiş? Süper 🙂

 138. Remziye bekci

  Bende kızıma bu tarz kitaplar alıyorum inşallah şansına kazanırız kitap hayranı benim kızım

 139. Kızlarımın şansına.

 140. Merhaba… herkese bol sans ve guzel bir cumartesi diliyorum. Ben de “keşke benim olsa” diyenlerdenim. Nolurrr benim olsunlar nolurrrr :)))

 141. Kıskanç Kurbağa Eda ile başladığımız serinin devamı, iki dünya tatlısı oğlumun olsa nasıl da mükemmel olur ☺️

 142. Yalnızca bir kitabımız var bu seriden ama keşke tüm seriyi tamamlasak hem de çifte imzalı

 143. Oğluma bir yaşında almıştık şu an için dört tanesi var ve çok severek okuduk. Dediğiniz gibi çizimler ayrı güzel. İmzalı serinin bana, daha doğrusu oğluma çıkmasını gerçekten çok isterim.

 144. Ben de çok isterim insl bize gelir 🙂

 145. biz de bu seriyi almayı dusunuyorduk… keske bizim olsa:)

 146. Bayıldım yazara ve kitaplara, imzali seri güzel olur ama çıkmasa da alınacak. Sevgiler

 147. Çok istiyorduk seriyi tamamlamayı. Hemde imzalı.. Keşke bize çıksa

 148. Kitaba bayıldım ve mümkünse istiyorum☺️

 149. Hep görüp çok merak ettiğim kitaplar..
  Keşke bizim olsalar, hem de imzalı

 150. Bora (5) ve Doruk (3) çok heyecanlandilar. Bakalim kime cikacak 😉

 151. Oğlum da kızım da tam anneleri gibi kitap aşığı..Umarım şans onlara güler.Herkese bol şans..

 152. Çok isteriz..:)

 153. Oğluşlarımın şansına kısmet bakalım 😉

 154. Kismetimizde varsa bizde istiyoruz.

 155. Binnur Turhan

  Tam almayı düşünürken. …..
  Bu görselle karşılaşmak. ..
  Şanssss….
  Bize uğrarmisin ?
  Elif hanım,
  Sizede sevgiler…

 156. Burak in annesi

  Insaallah şans bizden yana olur…

 157. Kadriye ünlü

  Oglumun sansi icin ilk kez bir cekilise katiliyorum 🙂 insallah sans bize guler 🙂 bu arada tavsiyeniz icin cok tesekkurler Elif hanim

 158. Ben yetişkin bir Tülin Kozikoğlu okuruyum. Şimdi bu seri bize çıkarsa çocuğumla okuyacağım için çok heyecanlanıyorum.

 159. Bizde sadece kıskanç kurbağa Eda var.Diğer arkadaşlarıda yanında olsa hiç fena olmaz:)

 160. Handan Toprak

  Keşke benim olsa

 161. Şunca yıllık internet hayatımda katıldığım ilk çekiliş

 162. Nevin yilmaz taşdöğen

  Merhaba bir mağazada gördüm bu seriyi ve çizimleri inanılmaz guzel geldi bana sabırsız sinek veya inatçı kirpi tam kızıma göre olmalı ama hangisi çıkarsa kabulümüzdür çünkü akşam uyku öncesi kitap zamanımız var biri daha eklenirse sevinirim

 163. Bir kitabın çocuğun zihninde açtığı kapılar inanılmaz. Çocuğumun da benim gibi kitap kurdu olması en büyük dileğim.

 164. Aslı Güngör

  Benim olmalı ki hem ogullarima hem de ogrencilerime okuyayım.

 165. Çok guzel tavsiyeler çok teşekkür ederiz,armağan olsun çok isteriz

 166. Gülşen Durdu

  Bal kızımın şansına☺️Dilerim bizim olsun bu güzel kitaplar☺️

 167. Oğlum 4.5 aylık neredeyse sin deryayla eşler. Ben de şimdiden ona kitap sevgisi kazandırmak için çocuk kitaplarına bakmaya başladım. Su an icin oğlumun yaş grubu olmasa bile birkaç yıl sonra bu kitaplarım kesinlikle almalıyım dedim incelerken.umarım kitaplar bizim olur ve Can imzalı kitaplarıyla kitap sevgisine cok guzel bir ile başlamış olur. Sevgiler

 168. Merhabalar oğullarım Mert ve Kaya için.. İnşallah bugüzel kitaplar kuzucuklarıma çıkar.. Sevgilerimle..

 169. Canimu daha 17 günlük, o dış dünyaya, ben değişen hayatıma, aynı zamanda biz birbirimize alışmaya çalışıyoruz. Bize çıksa ne şahane bir hediye olur..
  Sevgiler

 170. Tulin Kozikoğlu’nun tüm serilerine bayılıyoruz 5 yaşındaki oğlumla. Bu seriden Köpek Kaya ile Balık Sefa dışındakiler hala eksik .Tamamlamak için sabırsızlanıyor.

 171. Kuzey büyük oğlum anaokulundaki arkadaşlarıyla kitap değiş tokuşu başlattı şimdilik Tübitak serisinden gidiyoruz. Niye bir Leyla Fonten serimiz de olup paylaşmayalım ki

 172. En son ne zamandır bir çekilişe katıldım hatırlamıyorum ama ilgiyle takip ettiğim Sedat Girgini duyar duymaz geldim katıldım 🙂 şu ara kardeş krizinde en iyi yaptığımız şey kitap okumak ne zamandır bu seri aklımda kazanamazsam da evden çıkar çıkmaz temin edeceğim 🙂 ama inşallah bize çıkar böyle özel bir seri

 173. Umarım bize çıkar.

 174. Cocuklarimin sansina bize cikar insallah.

 175. Burcak Caglar

  Duygulari ogretmenin ne guzel yollarini bulmuslar 🙂 eskiden bize korkma, kizma, bagirma diyip gecerdi buyukler, simdikiler materyal konusunda da cok sansli. Bakalim bizim minik ne kadar sansli, herkese bol sans 🙂

 176. İnatçı kirpi Mina ile başladık seriye devamı sizin hediyelerinizle olur umarım

 177. Cinonun annesi

  İstiyorummmm oğlum da seviyor ama kendim için daha çok istiyorum.sevgiler

 178. 4aylık hamileyim ve bu kitaplar sepetimde alınmayı bekleyenlerdendi, çizimlerine hayran olduğumsa bir gerçek. Umarım bana çıkar, ya da gerçekten çok ihtiyacı olana, isteyip dee bütçesi olmayana nasip olsun

 179. Hadi bakalım inşallah bize çıkar

 180. Umarım oğlum Aras Hür’ un olur bu seri:-) çok seviyor kitapları:-)

 181. bize çıkar inşallah

 182. oğlum burak için bulunmaz nimet kıtaplar çok özel hem gün içinde hem uyurken bayılır kıtap okutmaya umarım burağın olur.

 183. Mualla bahtiyar

  Umarım

 184. Bi kizim bi oglum var bende cok isterim cikmasini cocuklarima kitaplari sevdirmeye calisiyorum yapmamiz gereken en onemli sey. umarim en cok isteyene cikar❤️❤️ Sevgiler ( bu arada iki cocuktan sonra blogumla ilgilenemedim ama secenekte yazdigi icin ekledim)

 185. Kuzey ve Melis için

 186. Ben çok severim bu kitapları. Oğullarım da sever eminim 🙂 Keşke bizim olsa ^_^

 187. Yeni kitaplara ihtiyacımız lütfen lütfen lütfen….

 188. Daha önce de sizin paylaşımlarınızda görüp kitaplarını alayım demiştim. Çekilişi görünce katılmamak olmaz

 189. Göktug filiz

  Bize gelirse cok seviniriz 🙂

 190. Bize ciksin bize ciksin!

 191. Birçok konudaki yol gostericiliginiz için teşekkürler.Önerdiğiniz kitapların ekran görüntüsünü alarak oluşturduğumuz bir arşivimizde ve kitaplığımız var.

 192. Lütfen allahm ömrümde bir kez bir çekişişten birşey kazanayım.o da hu set olsun.hafı artık ama yaa.lütfen ama artık yaaa.şamslı kuş sümeyra olayım yaaaa

 193. Şansımıza artık bu kez sizden kazanabiliriz umarım.

 194. Tuğçe oyanık

  Elif hanim kızım 7 yasinda ve kitap okumayı cok seviyor. Umarim güzel hediyeniz bize olur

 195. Gercekten anlatimi ve cizimi cok guzel cok ilgi cekici
  Bizim turk yazarlarin belki en buyuk sorunu guzel resmedilmemesi hikayenin, ve en onemli faktor hikaye kadar resimlerin de ilgi cekmesi cocuk tarafindan
  Ingilizcede cok guzel ornekler var yazar cizerin guzel eserler yaratmasina mesela julia donaldson ve axel scheffer gibi..
  Bu kitaplar ile oglumun cok guzel vakit gecirecegini dusunuyorum, umarim ilk kitabimiz buradan olur

 196. evet , kesinlikle bana çıkmasını istiyorum ama, çıkmasa da oğlumun kitaplığı için mutlaka alınacak! bilgilendirme için de teşekkürler blogcuanne!

 197. Sevgili Redhouse Kidz, Eskişehir’de bu serinin kitaplarını bulmak çok zor. (Ben sadece Tuna’yı bulabildim.) Zaten çocuk kitaplarında çok zayıf bizim kitapçılarımız, buralara bir el atsanız, bir kısım sadık müşteri ve tavsiyeci anne olarak hazırız biz… Sevgiler…

 198. mesude yıldırım

  bu kitabın bize çıkması için neler mümkün 🙂 oğlumun şansına bize çıksın 🙂

 199. Zuhal Koroglu

  Böyle güzel paylaşımlarınız için kızımla birlikte teşekkür ederiz

 200. Sevgili Blogcuanne, sizi sessizce ama ilgiyle takip eden bi anneyim♥ ama okumayi seven bi anne♥♥iki oglum var onlar da cok seviyor onlara kitap okumami, bize cikarsa çok seviniriz ailecek;) çokça sevgilerimle♡♡

 201. Adalet Irkorucu

  Lütfen bu sefer bize çıksın lutfeeeennn:)))

 202. GÖNÜL GÖKTEKİN

  Umarım bize nasip olur.Kitap sever iki tatlı kuzum çok mutlu olurlar eminim.

 203. Arzu Ergüneyt

  Kitaplari kizim icin cok isterim

 204. çiğdem tozal

  Biz ilk inatçı kirpi mina ile tanıştık bu seri ile ve bayıldık. O yüzden bi şansımızı deneyelim istedik. İnş. bize çıkar ne diyelim 🙂

 205. Oğlumun şansına inşallah bize çıkar

 206. Şeyma Korkmaz

  Çıkarsa ne ala çıkmazsa da alalım artık merak ettim doğrusu.

 207. rüya için

 208. yaa ama hepsı bırbırınden guzel bayıldım oglumla beraber okumayı cok ısterım dikerim biE cıksın

 209. Umarım bize çıkar 🙂 5 yaşındaki oğlum bayılıyor bu tarz serilere 🙂

 210. Neslihan Oral

  Kızlarım çok sevecekler

 211. Işıl Öztaşbaşı

  Koşarak geldim desem yeridir yani.Allahım nolur bana çıksın bu daha da bir şey istemem.

 212. Kitap okumadan uyuyamayanlardanız ,yeni kitaplar özellikle de bu seri kitaplığımız için harika olur

 213. hepsıde bırbırıneen guzeller cıkmmazsada mutlaka gıdıp almak ıstedıgım bır serı olmus bayıldım

 214. İnş çıkar

 215. Çıkarsa ne mutlu bize, çıkmazsa da kesin alınacaklar listesinde…

 216. Çok isterim bizim olmalarını inşallah bu sefer şans bizden yana olur. Sevgiler

 217. Bize çıksa çok seviniriz

 218. Bayılırız bu kitaplara! Bize çıksın lütfen 🙂
  Minnaklarımla tatlı tatlı okuruz.

 219. Karolin olgun

  Merhaba
  2. Oğlumun doğumuna on gün kala, onun şansına… İlk hediyesi kitap olsun isterim:) Kitaplardaki hayatlar gerçek dünyadan daha sevgi dolu çünkü. Sevgiyle kalın…

 220. kaniye keseli

  Cok guzel kitaplar 🙂 umarim sansli oluruz 🙂

 221. Lilly ve yedi çocuğu harika. Favorimiz foli 🙂 leyla fonteni henüz almamıştik. Bize çıkarsa süper olur hem de imzalı vuuuu

 222. Nilüfer kılıç

  Harika kitaplar.. umarım şans oğlumdan yana olur

 223. Tavsiyelerinizi büyük bir dikkatle takip ediyorum henüz 6 aylık bir anne olarak

 224. Sevda sağlam

  Yusuf Eren’in şansına

 225. nuray avarbek

  Merhaba.4 ve 6yasinda cocuklarim var.tek istegim kitabi cok sevmeleri.ozellikle tavsiye ettiginiz kitaplardan almaya calisiyorum.seven cocuk okuyan cocuk her turlu farklilik yaratabiliyor hayatinda ve insanliga.ilk kez katiliyorum bir cekilise umarim benim icinde farklilik olur.sevgiler

 226. Bendee bendee istiyorum 🙂

 227. Oğlum severek okuyacak şans bize gülerse, olmazsa da alınacak kitaplar listesine ekledim bile
  Sevgiler…

 228. Bakalim sansimiza 🙂

 229. sinem diren öner

  Kitap okumayı çok seven ve sevdirmeye çalışan bir anne olarak ben de oğullarım ve kendim için kitaplardan istiyorum.

 230. Bayılıyoruz bu kitaplara biz 😉 Dili , anlatımı, resimleri çok hoşuna gidiyor oğlumun.

 231. Bu tür yarışmalarda hiç şansım olmamasına rağmen Oğlum için mesajımı bırakıyorum Mutsuz kedi dila ile Öfkeli örümcek Rıza kitaplarını buradaki ilk kütüphanesinden aldık Okuduk ama diğer seriler yok O yüzden bize çıkmasını çok istiyorum Sevgilerle

 232. Bende çok istiyorum oğlumun şansına inşallah bize çıkar sevgiler elif hanım.. Sizi çok seviyorum

 233. Aslıhan Gülen

  Ayyy heyecan yaptık Katılıyoruz kızımla

 234. cok severek okuyacagiz söz 🙂

 235. Zübeyde Çakar

  Keşke benim olsaaaa…. kızlarım Ipek ve Güneş in şanslarına , hadi rastgele

 236. Ben ben ben:)

 237. Keske benim olsa:)) sans bize guler umarim

 238. istiyoruz istiyoruzzzz:))

 239. Kızım Ferah için..

 240. Ayşenur Soylu

  Hepsinden çok istiyoruz bu sefer

 241. Kızımın şansına 🙂

 242. Keşke benim olsa da oğlum a okusam (:

 243. Enfes bir seri, hem eğlenceli hem öğretici. Bir arkadaşım ofise getirdiğinde tanımıştım. Çocuk hediyeleri listemin başında geliyor,okuyor okutuyorum. Yeğenime tüm seriyi hediye etmeyi çok isterim.

 244. Kac senelik fanatik Blogcu Anne okuruyum ilk defa bir yarismaya istirak ediyorum 🙂

 245. Almak istediğim kitaplar ardasındaydılar inşallah çıkar bana bu sefer

 246. Biri 4 gunluk biri 10 yasindaki iki yavrumun sansina

 247. Kitap okumayi seven bir anneyim.Oğluma da bunun aliskanligini kazandirmak icin cabaliyorum simdiden.Adini duydugum ve cok begendim Leyla Fonten serisi insallah bize gelir

 248. Kizima hediye etmek isterim nasipse ins bize cikarsizi severek takip ediyorum

 249. Bizde çok isteriz!

 250. Selamlar,
  Daha once hic okumamistik Kozikoglunu, bu vesileyle belki bize cikar ve kitaplariyla tanisiriz.
  Cocuk kitabi tanitimlariniz kalp ben.

 251. Sebile Acar Sert

  Ogluma hamileligimin 5.ayindan bugüne kadar (10 aylik) her gun kitap okudum ve okumaya da nefes aldigim surece de devam edecegim. OKUmak gelisimine, iletisimine ne kadar fayda sagliyor her gun sahit oluyorum. Elbette cocuk kitaplari okumak benim anne ruhuma da muthis iyi geliyor. Buyudukce uzaklastigimiz, sadece mış gibi yaptıgımız cocuklugumuzu, sagligimizi animsiyoruz bu kitaplarda. Her gun kabus dolu fotograf karelerinden uzaklasip 20 dakika da olsa kitapta ki resimlerle huzurlu bir dunyanin hayalini kuruyor, umutlaniyoruz. Oglumun ve annesinin hayallerini ve ufkunu acacak bu guzel cizimli kitaplari da kuruphanemize katmayi cok isteriz.
  Sevgiler .

 252. Belki bebegimin ilk kitaplarindan olur. Ben de varim

 253. Oğullarım kitapları çok seviyor. Eminim bunlara bayilacaklar 🙂

 254. Ne guzel bir cekilis;)

 255. Oğlum için kitaplık oluşturuyorum her akşam okumak çok eğlenceli oluyor yeni keşfediyoruz yazarlarımızı geç kalmışım bu seni çok merak ettim çıkmazsa hemen almak istiyorum

 256. Blogcuanne! Seviliyorsun <3<3<3

 257. Fatma Akbulut

  Çok güzeller keşke benim minik oğlumun şansına gelse bize 🙂

 258. Oğullarıma ne güzel bir hediye olur.keşke bize çıksaaa

 259. Kızlarımız şansına…

 260. Sinem Güleryüz

  O kadar çok isterim ki çocuğuma okutmak,kitap sevgisi aşılamak hele ki sizden gelicekse seve seve koyarım kitaplığına Eğer bana gelirse miniğimin ilk kitapları olucak
  Hamiş Anne’den Sevgiler

 261. Gözde gökçe isbir

  Kitap kurdu oğlum uzayın şansına gelin kitaplar biz sizi evimizin baş tacı yapar defalarca okur hakkınızı veririz ☺

 262. Deniz oğlum’un şansına

 263. Duygu Süllü

  Yaziyi ilgiyle okudum ve bu kitaplar acayip merak uyandirdi. Kizim hayvan hikayelerine cok merakli umarim bize cikar.

 264. Bayildim ogluma dogum günü hediyesi olur ins.:)

 265. Kelebeğini Arayan Ayşe ve o seriye bayıldık, aklım bunlardaydı, keske bize cıksa 🙂

 266. Kitap aşıgı iki oğlumun şansınaa 🙂 cıkmasını cok isterim

 267. Çok merak uyandırdı bende bu kitaplar. Önce biz bi okuyalım da hediye de alırız sonra 🙂 okuyacağımız çocuklarımız için yaş aralığı var mı acaba, hedef/uygun kitle anlamında?

 268. Özge Çelik Rusçuklu

  Çok isterim ben de, ben de! ☺

 269. Sadece birtanesine sahibiz. Oğlum daha ufak ama bu şahane çizimlerin oğlumun hayalgücünü geliştireceğine inanıyorum.

 270. Biz de hastasiyiz Leyla Fonten’in 🙂 eksik birkaç kitabı da burdan tamamlarsak süpper olur 🙂 hem de imzali, resimli, pinli… daha n’olsun 😉

 271. Adana dan selamlar Elif hanım.3 yaşındaki oğlum için istiyorum kitapları çekiliş sonuçlarını merakla bekliyoruz

 272. Harika bir firsat olmus bu çekiliş.Vesile oldugunuz icin tesekkurler.Cocuklarimizin okuma heveslerini artirma temennisiyle katıliyoruz biz anneler ama insaalh bize cikar diyorum ya bakalm kismet:)

 273. Kitapların ve okumanın yozlaştırıldıgı boylesi bir donemde bu ve buna benzer cocuk kitaplarını okumak cok cok ama cok gerekli ve önemli

 274. Çok güzell, bizde isteriz!

 275. Keşke bize çıksa!

 276. Hediyenin set olmasi ayrica guzel. Teşekkür ederiz:)

 277. Küçük sevimli yeğenlerimin şansına haydi bakalım 😉

 278. Özlem İncel

  Sabırsız sinek Rıza var bizde de. Hepsi olsa ne güzel olur 🙂

 279. Çok istiyoruz imzalı kitapları☺️

 280. Kesinlikle harika bir seri. Oğlumun kütüphanesinde illaki yerini alacak. Ayrıca arkadaşlara hediye etmek de çok güzel fikir 🙂

 281. Keşke bize çıksa da önce oğlum ardından da kızım okusa

 282. Minik pamugum pek seviyor kitaplari bunlari da sevecegine eminim

 283. Hatice Kuztaş

  Oğlumun şansına… Umarım en çok isteyene çıkar

 284. Oğlumun adı Tuna.
  Katılmak isterim ben de onun adına.
  Bu imzalı seriyi biz de istiyoruz.
  Kazanırsak ne ala!

  Kolay mı sandınız onca kitabı okumayı?
  Hele yaşınız onun gibi olursa altı.
  Kitapları anneye okutmak işin kolay tarafı.
  Sonuçta hepsinin içeriği farklı mı farklı.

  Mesela benim bilmiş farem Tuna.
  Bilmiş fare mi olurmuş demeyin. Vallahi de bilmiş. Billahi de bilmiş.

  Herşeyi bilmesinin tek bir sebebi var imiş.
  Herşeyi sormak ve sorgulamak onun işiymiş.
  Annesi ise ne sorarsa sorsun ona hep cevap verir bitmek tükenmek bilmeyen sorularına eşlik edermiş.

  İşte Tuna’da böylelikle bilmişlik mertebesine yükselmiş. Aslında hala bilmediği bir çok şey var imiş.
  Onları öğrenmenin yolu da hayat tiyatrosundan ve kitaplardan geçermiş…

  Tülin Kozikoğluna sevgiler. Bir kitabın dili ancak bu kadar güzel ve büyüleyici olabilirdi.

 285. Yazıyı okuyup bu kitaplardan haberdar oldugum icin mutlu oldum. Şans, belki oglumun olur kitaplar

 286. Hilal Mendillioğlu

  Lütfen bize gelin kitaplar 😉

 287. Bize çıksın. Kızım kitapları çok seviyor.

 288. Haydi bakalım kızımın şansına inşallah….

 289. Oglumun sansina…

 290. Bu güzel tavsiyeleriniz için çok teşekkürler Herkese bol şans dilerim.

 291. Kuzenlerim arasinda paylastirip dondurup okutacagim hepsini. İnşallah bana cikar 🙂

 292. istiyorum valla

 293. Oğlum bir kitabı ezbere biliyor diğerlerininde bizim olmasını çok isteriz

 294. Bizde çok istiyoruz bu kitabı. Bakalım şanslı kim olucak

 295. bizde istiyoruz

 296. Merhaba, kitap kurdu kızlarım için harika bir set. İnsallah bize cıkar onlara da guzel bir surpriz olur:)

 297. Kitaplığımıza bu kitaplar çok yakışacak 🙂 kızımın şansına umarım bize çıkar.Bize çıkmazsa çıkan arkadaşa keyifli okumalar 🙂

 298. Let’s try it:))

 299. Gizem yıldırım

  keşşşşşke benim olsa☺️
  iki yaşında Tuna isimli yiğenciğime hediye ederim ben de,”bilmiş fare Tuna” demek için bi sebebim olur hem

 300. İstiyoruz bizde. ✔

 301. Çok güzeller☺Umarım bizim olursunuz

 302. Sizin sayenizde ogrenmis oluyoruz boyle degerli insanlari. ogluma bu guzel hikayeleri okumak cok isterim.herkese bol sans..

 303. İpek Dogramaci

  Bizzz de bu seriyi cok zeviyoruzzz ☺️

 304. Biz de tanışmak isteriz bu seri ile.Biz dedigim 4 ve 7 yaşındaki cocuklarim.

 305. Minigimin ilk kitaplari olur insallah

 306. O kadar güzel paylaşımlar ki çok sey öğreniyorum sizden. Ve evet çocuklarımiza kitap armağan etmek benim içinde cok kıymetli. Çok isterim bu kitaplardan kitapligimizda olsun. Sağlıcakla

 307. Umarım bizim olur..biz kim miyiz?oğlum ali kızım duru…

 308. Kızıma okumadan önce ben okurum kitapları Sonra ona okurum. Bu seriyi ben çok merak ediyordum. Umarım şanslıyızdır.

  Sevgiler,

 309. ÖZLEM KARAKURT

  Çok güzel bir seri.. Bizim olmasini kuzumla okumayi cok isterim

 310. 7 yaşındaki kızım ve 3 yaşındaki oğlum ile merakla bekliyoruz.Şans bize güler umarım.Paylaşımlarınuz için çok teşekkürler

 311. Biz bu seriye bayılıyoruz Herkese tavsiye eder, olmayanlardan seçmek isteriz

 312. Kızımın şansına çıkar inşallah:)

 313. Çok güzel ve eğlenceli görünüyor.Kizimin okumasini çok isterim.

 314. Kızlarla bizde çok isteriz… şansıniz açık olsun derinim ve cerenim

 315. Deniz Yarkın

  İlk defa bir çekilişe katılıyorum, umarım bize cıkar:)))

 316. Sadece 1 kitabini okudum ogluma ve defalarca ayni kitabi okuttu bana cok begendi.insallah oglum a cikar

 317. Meral akalın

  Tülin Kozikoğlu’nun kitaplarını oğlumla severek okuyoruz. Şimdilik Yemeğini Arayan Tırtıl, Özgürlüğüne Kavuşan Kelebek, Kelebeğini Arayan Ayşe ve Bu Ne Tatlı Şey Böyle Loli’yi okuduk. Diğer kitaplarını da sırayla alıyoruz. İmzalı kitabımız olursa seviniriz.

 318. Ben de kuzucuğum için istiyorum…

 319. Geç kaldık ama.Bizde isteriz evde iki tane bebe var.

 320. Harika bir paylaşım, elinize sağlık. Bende talibim tabi ki bu güzelliklere:)

 321. İnşallah bize çıkar. Utangaç köpek kaya var zaten kütüphanemizde diğerlerini de merak ediyoruz

 322. Havva Gül KOÇER

  Bizim zamanimizda böyle kitaplar mi yoktu imkanimizmi yokmu bilmiyorum ama simdiki cocuklarimiz çok sanslı.Cok begendim cok isterim bizim olsun oglumda okusun

 323. Bize çıkmasını çok isterim

 324. Ne güzel kitaplar keşke bize çıksa

 325. Ben de isterim, ben de! İki kızıma da okumak istiyorum, çok güzel kitaplar!

 326. Bakarsın kitap okumaya başladığım an kitapları önce nazikçe kapatan tekrardan okumaya başlarsam da fırlatıp atan bebeğim bu harika kitapları sever. Hadi bakalım.

 327. Oglumun kitapligina mutlaka eklemek istiyorummm.. 🙂 bize cikmazsa da tamamlariz artik.. Oglumun sansina 🙂

 328. Gozde Ayanlar

  Oglumun tum kitaplarini sizin tavsiye ettikleriniz arasindan seciyoruz. Bunlar da bizim olur umarim.

 329. Ogluma okuma aliskanligi kazandirmaya calistigim su aralar bolca kitaba ihtiyacimiz var umarim biz cikariz cekiliste ☺️

 330. Kizim için bu imzalı seriyi kazanmayı çok isterim…olsa da olmasa da sevgiler…

 331. Kismetimiz ise bizim olsun o zaman 🙂

 332. Oğlumun kismetine şansımızı deneyelim;)

 333. Tayga çok sevdi zaten ama seriyi daha tamamlamadık. Biz de deneyelim şansımızı ne çıkar? Belki çıkar 🙂

 334. Biz de şansimizi deneyelim’ belki cikar’ olmadi alriz:))

 335. Bu serinin 5kitabina sahibiz.Belki eksikleri tamamlama sansina sahip oluruz.:))

 336. Kitap okumayı çok seven bir annenin kızıyım ben şanslıyım çünkü çok eğlenceli seslerle çok eğlenceli hikayeler dinlerek büyüdüm. Aynı zamanda 2 aylıkta anneyim kızıma o anlamasada eğlenceli hikayeler anlatmaya bayılıyorum…

 337. Kitaplar oğlumun çok ilgisini çekiyor. Eminim bunlara da bayılır 🙂

 338. Tuna oğlumun ve Bilge kızımın şamnsına

 339. Emine Esra EREN

  Oğlum,kitapları çok seviyor.Umarım oğlumun şansına bize çıkar.

 340. Bu kitaplara sahip olabilmeyi cok isteriz.sevgilerimizle

 341. Toprak şansına inşallah

 342. Biz de sansimizi deneyelim 🙂

 343. İnatçı kirpi mina mız var. Kızım kendinden çok şey buldu o kitapta 🙂 adı da mina. Seriyi tamamlarız belki 🙂

 344. bu kitaplar bize cıkmazsa öfkeli örümcek rıza olurum ona göre 😀

 345. Biz cok istiyoruz bu seriyi❤️

 346. Biz de istiyoruz! 🙂

 347. Esra Ün Güçlü

  Okumalı, okutmali, dinletmeli o zaman
  İmzalı olsa ne.güzel olur 🙂

 348. ilgi çekici görünüyooor. Bize çıksa da okulda cücüklerimle okuyup kitaplığımıza koysak ne güzel oluur 🙂 😉

 349. Cok guzel umarim kizimin sansina bizim olur 😉

 350. Merhaba
  Keyifle takibinizdeyim.
  Rıza’mız var bizimde devamı da olsa seviniriz

 351. çocuklarımın şansına…

 352. görüp sevip beğenip, daha yaş grubuna uygun değil dediğim kitaplardı
  bana hiç çıkmaz böyle çekilişlerde…
  oğlumun şansına
  hadi inş. 🙂

 353. Çok kk kk merak ediyoruz ve çokkk istiyoruz. Inşşşş bu kez bize çıkar

 354. Bir buçuk yaşındaki oğlum için şimdiden kitaplığına koyacağım güzel bir seri, inşallah bize çıkar, hayırlısı bakalım…

 355. Öyküleri kadar resimlerini de cok severiz cocuk kitaplarinin bu seri tam bize göre. Önce oğlum sonra kendim için istiyorum

 356. Gökşen yeşil

  Biz de oğlumla çok seviyoruz kitaplarını. Üstelik bir de imzalı kitapları. Nasıl mutlu oluruz bize çıkarsa. Şimdiden herkese bol şans. 🙂

 357. Merhaba, babasının doktorası nedeniyle Arjen’in kitaplığı daha o doğmadan oluşmaya başlamıştı, ama Leyla Fonten’i ayrıca sevecek bence.

 358. Bize cikar umarim 🙂

 359. Cok guzel, umarim bana cikar be kızımla beraber okuruz 🙂

 360. Keşke Mirzanin olsa

 361. Biz de kazanmayi cok isteriz hediyeyi oglum yani kucucuk bir abi kardesine okur biz de mutlu mutlu izleriz

 362. Almayı düşünüyordum bu seriyi, bir de buradan deneyelim şansımızı 🙂

 363. oğlumun şansına.

 364. Bekliyoruz oğlum Atahan’la umarim bize nasip olur ..Olmasa da olmasi gerektigi zaman gelir ..Her iki durumda ok bizim icin sevgiler❤️

 365. Harika bir hediye!

 366. Derin'in annesi

  Bu sefer bize lütfen…

 367. Eh artık bu sefer şans gülsün barii…. Bu şahaserleri Bade’me okumayı çok istiyorumm

 368. Bizde de bir tanesi var.Çok severek okuyoruz.Dilerim bize çıkar.:))

 369. Yağız Ada ve Avşar Yiğit in şansına …

 370. İlk defa bir çekilişe katılıyorum:) 5,5 yaşındaki kızım ve 20 günlük oğlum için..Çıkmazsa, kesin alacağım..Ama çıkarsa da çok çok mutlu olacağım:)) sevgiler.

 371. Didem Çakıroğlu

  Yeterki hediye kitap olsun hemen yorum birakirim.

 372. Ben bir anne değilim belki ama 3 tane birbirinden tontiş yeğenim var onların şansına bizim bahtımıza:)

 373. Ben bir anne değilim belki ama üç tane yeğenin ebuş teyzeleriyim onların şansına

 374. Umarım şans oğluma güler. Hayırlısı

 375. Kızım için çok istediğim kitaplar bakalım ya nasip

 376. Biz talipliyiz, kızımla birlikte okumaya bayılacağız bu seriyi de 🙂

 377. “………Hiçbir şekilde ders vermeye çalışmıyor kitaplar, tam tersi, dalga geçiyor tüm bu ruh halleriyle…” yazınızın bu kısmı çok ilgimi çekti. Aradığım şey tam da bu. Umarım bu güzel sete bu çekilişle sahip oluruz. çekiliş sonucunda olmasa da kitaplığımızda mutlaka yerini alacak 🙂

 378. yaza doğru kavuşucaz biz kızımla , inşallah .. ama ben şimdiden başladım ona kitap okumaya .
  bize gelirlerse her bir hikayeyi okuyacağım ona doğmadan ki sonra tanıdık gelsin ona <3

 379. Bizde tum seri var ve cok seviyoruz.. Umarim imzali olanlar bize kismettir ve digerlerini arkadaslarimiza hediye ederiz .

 380. keşke bizim olsa ☺️

 381. Sınıf kitaplığımızda zevkle okuduğumuz kitaplar. Umarım bu defa imzalı kitapları oğlum için kazanırım

 382. Bu nasıl bir çekiliş olacak öncelikle bunu merak ediyorum, öte yandan ilk kez yorum yazıyorum bu bloga hatta bir bloga, bu durum şans getirir umarım ve kaparım kitapları 🙂

 383. Bizde fuarda serinin üç kitabını aldık üstelik imzalı ve çok sevdik.seriyi tamamlamayı çok istiyorum inşallah oğlumun olurlar kitaplar

 384. Kitapkurdumun sansina… 🙂

 385. Bizde istiyoruz…..

 386. Bizde bu serinin sadece 3 kitabı var ve bayiliyoruz ve cok sansliyiz ki 2 si imzalı ama niye hepsi bizim olmasın ki dimi diğerlerini arkadaşlarımıza hediye veririz artık inşallah bize cikar

 387. Ben daha önce niye farketmemişim bu seriyi. Teşekkürler.

 388. Kitap kazanmak için değil kitabı elden almak için yazıyorum ve yavruları hafifçe öpüyorum. .

 389. Herkes yawrusuna ben baska annelerin yawrusuna Tabiki bana cikarsa azra da okuyacak ama ondan cok sinifimdaki ogrencilerime goturrecegim. Cekilisleri hic sevmem hic cikmaz cunku ama blogcuanne ben hamileyken senin oglanlara cok ozenirdim allahim derdim kiz mi erkek mi olur bilmem ama okuyan bir evlat olsun boyle elinde kitaola olsun cok sukur oldu da 420 adet kitabi var 3,5 yasinda masallah

 390. Yağız Ada ve Avşar Yiğit in şansı..

 391. Seda C Arslan

  Hepsi eminim Öfkeli örümcek Rıza kadar güzeldir. Bize çıksııın ☺

 392. Çok güzeller, imzalı olmasi dahada güzel. İnşallah oğluma çıkar;) sevgiler

 393. İki cocuklu bir hayata merhaba derken merhametli,farkliliklara saygili cocuklar yetistirme gayretimiz devam ediyor.bu yolda bu kitaplar bize iyi gelecek.

 394. Büyük kızım Deniz’in (7 yaş) okuması ve küçük kızım Duru’nun (17 aylık) kemirmesi ☺ dileğiyle….

 395. Büyük kızım Deniz’in (7 yaş) okuması ve küçük kızım Duru’nun (17 aylık) kemirmesi ☺ dileğiyle…

 396. Çok isteriz bize çıkmasını serinin bir kitabını aldım hergece okuyoruz aynısını bayılıyor kızım

 397. Ben de kızım için istiyorum. Bakalım şans bize gülecek mi?

 398. Bir okul öncesi öğretmeni olarak severek okuyorum öğrencilerime Lili ve Yedi Çocuģu serisini. Bu seri de gelse ne güzel olur…

 399. merhabalar yeni bebisimizle dort kisilik hayatimiz yeni basladi.bu kitaplar bize iyi gelecek.

 400. merhabalar yeni doğan bebişimizle, 5 yasindaki kizimizla dört kişiĺik hayatimiza bu kitaplar iyi gelecek:)

 401. çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmanın en eğlenceli yolu olabilecek en zevkli araç leyla fonten in kitapları.yaşı itibariyle artık oğlumun kitaplara olan düşkünlüğünü bu kitaplarla pekiştirebileceğime inanıyorum

 402. Bu sefer bize ciksin nolur…

 403. Derya coşkunsu

  Hamileyken en buyuk keyfim ogluma kitap okumakti. Simdi 16 aylik ve yine en buyuk keyfimiz kitap okumak. Kitaplarini getirip saatlerce tekrarlatmasi mutluluk verici. Iki yeni kitap bizi cok mutlu edecek.

 404. Kitap yorumlarınız harika. Gerçekten burda tanittiginiz çoğu kitabı da aldım.

 405. Kızımın şansına inşallah bize çıkar.

 406. Hasan Emir keyifle okuyacaktir.Cekiliste cikmazsa hemen almaya gidiyoruz.Sevgiler…

 407. Karnımdaki oğluşum için çok istiyorum. Hadi inşallah 🙂

 408. Şeyma Korkmaz

  Bizde isteriz

 409. Ne güzel anlatmışsınız kitapları.. Çıkarsa mutlu olacağım kızım adına ama çıkmazsa da hemen kitapları almaya başlıyacağım..

 410. Cok eglenceli gozukuyor.bize ciksin isteriiz.

 411. Gülşah Hacıoğlu

  Kitapları çok merak ediyorum

 412. Bu seri, kitapligimizdaki ilk misafirlerimiz olmali ☺️

 413. Kitaplarin kurgusu kadar cizimleri de harika. Umarim bize cikar.

 414. Ayşegül Ç.

  Oğlumla her gün kitap okuyoruz, eminim bunları da çok sevecek, inşallah bize çıkar

 415. Seda Çetiner

  Koştum geldim. Çok güzeller, harikalar… İmzalı pin setli nerede bulalım! Bizim olsun

 416. Sefa Feza Dila hepsi şiir tadında. Bekliyoruz çekilişi

 417. Bizce harika kitaplar serisi. Tulin Hanim Geçen sene fuarda son 2 kitap hariç hepsini cok güzel dileklerle imzaladı Bilgin için. Bu sene tam anlamıyla okuruz. Sizden gelecek kitapları da bu sene kreşe başlayacağı için okula gonderirim ki tüm çocuklar okusun. Sevgi ile…

 418. Zeynep Cengiz

  kızıma almayı çok istediğim kitaplar.hem kızım için hem de seneye alacağım mini mini birlerime okumam için süper olur bana çıkarsa

 419. Biz de şimdilik sadece öfkeli örümcek rıza var:)

 420. Funda yogurtcu

  Bizim olmasini cok isterdik

 421. Oğlumun şansına katılıyorum. ..inşallah bize cikar☺herkese bol şans. ..

 422. Umarim bize cikar 🙂

 423. yavrukusun annesı

  ınsallah kızımın sansına bıze cıkar 🙂

 424. İtiraf edeyim çocuk kitaplarını daha çok kendim için alıyorum 🙂

 425. Çok isterim benim olmasını.

 426. Muhammet yenihan

  Yeğenim bayılıyor supriz yapmak istiyorum

 427. Yeni okumaya baslayan ogluma kitap dayandiramadigim su gunlerde ben de talibim

 428. Ümran çakan

  Çocukken halk kütüphanesinden çıkmadım. Kitapları okumadan evvel koklardım. O koku bana her şeyden güzel gelirdi. Şimdi bir miniğin annesiyim. Kitaplar kadar güzel kokuyor :)onun da kitapları sevmesi için şimdi tüm çabam.

 429. Oğlumun şansına bakalım çıkacakmı

 430. Çok güzel anlatmissiniz hemen alıp okumak istedim. inşallah hediye olarak gelir şansımizi deneyelim 🙂 İlke’nin şansına 🙂

 431. İlk olarak ismini sizden duymuştum.kızımın kitapçığını yerini alacaklar.

 432. İrem’in şansına :))

 433. Bu baba kızına bu seriyi okumak ister..

 434. Ben de üç tanesi var ama olsun fazlası da güzel:)

 435. Oğlumun sansina:)

 436. Yaşam çelik

  Yiğenim için

 437. Merhaba!

  Bizde serinin birçok kitabı var ama imzalı hallerine bayılırız. =)

 438. Oğullarımın şansına.. Bizde varız 🙂

 439. Bizde Utangaç Köpek Kaya ve Öfkeli Örümcek Rıza ve Kıskanç Kurbağa Eda var. Ancak serinin geri kalanını da isteriz pek tabii 🙂

 440. Ben örümcek rızayı almistim insallah setim olur.cizimler hikaye cok guzel

 441. Aslında biz de seri var ama iki kardeş paylaşmakta zorlanıyorlar çıksa hiç fena olmaz.

 442. Ayşegül Yıldız

  Bana çıkarsa eğer 25. Haftasından itibaren bunları dinleyerek doğup büyüyecek bebeğim o zaman..
  Okuma alışkanlığı anne karnından başlar .;)

 443. Keşke bu sefer bizim olsa:)

 444. Biz de deneyelim sansimizi oglumla 🙂

 445. Biz de talibiz. Herkese bol şans.

 446. Kızlarım bu kitaplara Bayılacak. Umarım şanslı günümüze denk gelir.

 447. Kitapların hepsi harika.

 448. Emre bu kitaplara bayılacak inşallah bize çıkar

 449. Emrenin annesi

  çıkmaz demeyelim şansımızı deneyelim. Bizde varız çekilişte

 450. Biz de isteriz elma yanaklardan la fontienli kitaplardan yetimmiyez oksuzmuyezzz..

 451. Seda Öztürk

  Alınacak kitaplar listesindeydiler..Kısmet, belki bizim kütüphanede yerlerini alırlar

 452. Kitap kurdu oğlumun şansına… Bu seri bize gelsin

 453. Eda Gülmezoğlu

  Kızımın şansına katılıyorum

 454. Fatma Karakaş

  Çok güzelmiş,inşallah bize çıkar…

 455. Umarım bize çıkar.Çıkmazsada kitaplığımızda bulunacakları kesin

 456. Ayyy çok isterim ben..
  tembel balık sefa var biz de ve defelarca okduuk çok sevdi oğlum..
  sevgiler, iyi haftalar

 457. Harika bir set ,kızıma çıkmasını çok isterimmm

 458. Kitap okumayı seven torunum için harika bir hediye olur İnşallah 🙂

 459. Lütfen bu kez olsun…

 460. Merakla bekliyoruz:)

 461. Şansımızı deneyelim bakalım.

 462. Merhaba.. Türk çocuk edebiyatındaki gelişmeleri hayranlıkla izliyorum.. oglumla birlikte bu kitapları okuyabilmeyi de çok isterdim.. Teşekkürler

 463. Merak ettik. 🙂

 464. Sayende güzel bir kitaplığımız var bizim de. Şansımızı deneyelim, çıkmazsa dediğin gibi sipariş listemizi oluşturalım.
  Sevgiler

 465. 8 aylık hamileyim. Oğluma şimdiden kitap okumaya başladım. Leyla Fonten’ den öyküler de listeme eklendi.

 466. Oğluma çok güzel bir doğum günü sürprizi olur. Hem de imzalı. Şansımıza.

 467. Çıkmasa da alacağım ama imzalı kitap çıkarsa tadından yenmez 🙂

 468. Kitap önerilerinizden çok faydalanıyorum. Kitaplara bayılan Doğa’m için şansımı deniyorum. 🙂

 469. Kızım için ben de şansımı denemek istiyorum.

 470. aliku’nun şansına :)))

 471. yamanın annesi

  Yaman kadar bende çok sevdim bu kitapları, ki sadece inatçı kirpi mina’yı okuduğumuz halde. umarım bize çıkar :))

 472. Findik kurdum oglumun sansina 🙂

 473. Oğlumdan çok benim sevdigim,serinin tüm kitaplarını edinip kıskanç kurbağa edaya aşık olup, yazarını hemen Facebook’tan bulup ekleyip sevgilerimi ve hayranlığını sunduğum, cizerine ayrı hayran olduğum leyla fonten serisininden bir rozet kapmak için neler vermezdim

 474. çıkmaz demeyelim şansımızı deneyelim bakalım 😉

 475. Ertuğrul Barış SELÇUK

  mükemmel, umarım şanslı kişi oğlum olur.

 476. ayyy çok heyecanlandım inşallah bize çıkar

 477. Kızımın şansına katılıyorum, inşallah bu güzel setle kütüphanemiz şenlenecek 🙂

 478. Bana çıkmasını çok isterim 🙂

 479. Nurten Karahan

  Okurken heyecanlandım ve özellikle Öfkeli Örümcek Rıza’yı çok merak ettim:)
  Merakla bekliyorum talihliyi.

  Sevgiler,

 480. Şahane görünüyor bence her çocuğun sahip olması gereken bir seri.

 481. 29 mart kızımın ilk doğum günü. Çıkarsa çok anlamlı bir ilk yaş hediyesi olur. Çıkmazsa da seriyi alırız napalım ne çıkarsa bahtımıza:))

  Sevgiler

 482. Öfkeli Örümcek Rıza’nın yanındaki 4 çift terliğine bayıldım, oğluşumla beraber okuyabileceğimiz harika bir seriye benziyor…

 483. Şu kadar sizin yorumlarınızı okuduğumdan bile etkilendim umarım benm oğluma çıkar tabi çıkmazsa da umarım bir çocuğu çok mutlu eder ve güzel bilgilerle keyifli bir zaman verir . kimin şansına çıkarsa şimdiden iyi okumalar …

 484. leman dalkılıç

  Çekilişde çıktı çıkdı çıkmadı haftosunu alınacak o kıtaplar ıyıkı varsınız bılgılendırdınız var olun 🙂

 485. Betül Gökçe

  Çok güzel görünüyor kitaplar insallah bize çıkar. Çıkmasa da aliriz ama imzali olmalari harika 🙂

 486. Umarim bize çıkar.bayılıyorum rıza’ya…

 487. merhaba ben de çekilişe katılmak istiyorum özellikle sedat beyin resimli imzası karikatürler çizen kızımla oğluma büyük ilham olacaktır:)

 488. Bilge Öztürk Şahin

  Oğlumun adı Tuna, bu yüzden “Bilmiş Fare Tuna” kitabını almıştım, severek okuyoruz, inşallah diğerlerini de okuma şansımız olur

 489. sinem kösecik

  Çok güzel kitaplara bayıldım çizimleri ayrı bir güzel , her akşam 5 ve 11 yaşındaki oğullarıma kitap okuyorum , çekilişte çıkmasa bile kesin alacağım bu seti :))

 490. Tüm seriyi imzalı alabilmek şahane olabilir.

 491. Canım kızımın şansına…

 492. Torunum için ne güzel bir hediye olur 🙂

 493. Oğlum dan çok kendim için istiyorum:))

 494. Sevgili Blogcu Anne tavsiye ettiğiniz kitaplar harika oluyor. Kızım bayılıyor. İmzalısına hayır demem doğrusu. 🙂

 495. Hepsi müthiş görünüyor! O kadar heveslendim ki anlatamam! Umarım bize çıkar 🙂

 496. bu seriyi çok duydum ama alma fırsatımız olmadı henüz. çekilişte çıkar belki, olmazsa da hatırlamış oldum; kitap listemize ekleyeyim.

 497. ne güzel kitap hediye etmek, bakalım sanslı biz oluruz belki:)

 498. Harika bir seri kitapligimiza cok yakisacak:)oglumun sansina…

 499. seval şanlısoy

  Merhaba,
  çok severek okuyoruz.
  seriyi tamamlayamadık henüz.
  umarım çıkar 🙂
  sevgiler..

 500. Aynur sahin kutucu

  Oglum kitaplari cok seviyor masal okumadan yatmiyoruz ozellikle görsel resimlere bayılıyor onun da kütüphanesinde bu serinin bulunmasını çok isterim umarım bize çıkar

 501. müjde dursun

  bu güzel kitapların bize çıkmasını çok isterim hayırlısı bakalım bekliyoruz….

 502. Biz de talibiz!

 503. Elif Demirbilek

  İlk defa bir hediye çekilişine katılıyorum.oğlum 5 yaşında ona her hafta bi kitap almaya çalışıyoruz.arkadan 3 aylık olan diğer oğlum da geliyor çünkü.umarım bize çıkar.çok eğlenceli kitaplar

 504. Yücel KAPDAN

  Karakterler ayrı, çizimler ayrı güzel.. Sizin anlatımınızla daha da güzelleşmişler.. Pin lere de bayıldım.. Herkese bol şans..

 505. Bu sefer bize çıksa keşke 🙂

 506. Didar tekinalp

  Bu eğlenceli kitapları kitapligimizda görmeyi bizde çok isteriz..

 507. Didar tekinalp

  Bu eğlenceli kitapları kitapligimizda görmeyi bizde çok isteriz. ☺

 508. Yarın yaşgünü olan Arya için bu çekilişe katılmak istiyorum. Ona güzel bir hediye olur. sevgiler…

 509. bu sefer şans bize gülse ne olur 🙂

 510. Çook güzel kitaplar inşallah kızım Elif’in olurlar. Kitap tavsiyelerinizi not alıyorum çekilişlerde çıkmasa da kendim alacağım.

 511. Biz de birkaç tanesi var. Çok severek okuyoruz