8 Yorum

Ayşenur’un Gebelik Günlüğü – Mutlu Son

Bu blogun yazarı olmanın en güzel yanlarından biri gebe yazarlarımın doğumlarından haberdar olmak… Herkesten önce öğreniyorum doğumları ve bu harika bir şey!

Geçtiğimiz haftanın sonlarına doğru Ayşenur’la yazışmaya başladık. ‘İki santim açılmam varmış’ diyordu, doktora gitmişti, bugün yarın değil ama doğumun başladığına işaretti. Biraz da tedirgindi, kötü bir grip geçiriyordu, acaba altından kalkabilecek miyim? demişti. Ben de ona ‘kalkamayacak olursan etrafında sana destek olacak olan bir sürü sağlık profesyoneli olur, hiç kafana takmayasın’ demiştim.

Arada yazıştık, değişen çok bir şey yoktu. Nihayet cuma akşamüzeri Ayşenur’un eşinin mesajı geldi: ‘Bebeğimiz sağlıkla dünyaya geldi’ diyordu. Yaşasındı!

Ayşenur’un oğlu Dağhan 25 Mart Cuma saat 16:30’da aramızda katıldı.

Daghan

‘Biz artık el eleyiz’ diyordu Ayşenur gönderdiği bu fotoğrafında…

Hoş geldin Dağhan. Bu dünya seninle daha güzel!..

Yorum yap

Girilmesi gerekli alanlar işaretlidir. *

8 yorum

  1. Bir fotoğraf ağlatır mı insanı ? Güzel bir doğum haberi okurken o fotoğrafla birden aklına günahsız yere ölen çocuklar gelir ve ” anneleri bir daha onların elini hiç tutamayacak ” diye düşünüp ağlarsın işte.. Sen hoşgeldin Dağhan, aydınlık ve barış dolu günlerde yaşa inşallah ..Mutlu ol,çok mutlu ol güzel çocuk..

  2. Hoşgeldin Dağhan 🙂

  3. Siz hic ayrilmayin hep elleriniz kenetli kalsin..

  4. ayşenur hanımın ilk gebelik günlüğü yazısını okuduğumda hikayesine ne kadar üzüldüysem, bugün de o kadar sevindim.
    evladınızla birlikte nice sağlıklı mutlu yıllarınız olsun.

  5. Bu hafta okuduğum en güzel yazıydı 🙂 Hoşgeldin Dağhan , hayırlı olsun Ayşenur .

  6. Süper haber☺ Hoşgeldin Dağhan, tebrikler Ayşenur ☺

  7. hoşgeldşn Dağhan :)) çok mutlu oldum , güzel sağlıklı sıhhatli hep beraber yaşayacağınız ömürleri olsun inşaallah :))) yatarak evden çıkmadan gebelik geçirmek ne denek bende öğreniyorum … Ekstra sabır göstermek zorundayız … Darısı Başımıza inşaallah :))

  8. Hoş geldin Dağhan, son günlerde aldığım en güzel haber bu ❤️ Çok mutlu oldum.