Anne İtirafları

İtiraf yazarken lütfen:
· kısaltma ve sms dili kullanmamaya,
· herhangi bir itiraf sahibine yanıt yazmamaya,
· noktalama işaretlerine dikkat etmeye,
· hakaret içeren ifadeler kullanmamaya,
özen gösterin.

Sen de itiraf et

Sen de itiraf et

rahatla :)

8+6=
Anne İtirafları, annelerin, açığa vurmaktan utanç ya da suçluluk duydukları kişisel tecrübe ve hislerini isimsiz olarak paylaşabilecekleri bir platformdur. Rumuz sadece teknik bir gereklilik olup, kişinin gerçek adı ya da e-posta adresini vermesine gerek yoktur. Tüm itiraflar onaydan geçmekte olduğundan itirafların yayınlanmasında gecikme yaşanabilir; ‘itiraf’ formatına uymayan içerikler yayınlanmayabilir. İtiraflara yanıt vermek mümkün değildir; ancak katıldığınız itirafları kalp butonunu tıklayarak ‘beğen’ebilir, arzu ederseniz sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Rahatlayamayan

Uyuyor sessiz diyorum, tamam diyorsun da niye 2 sn. sonra banyoda boğazını hoagghh diye temizliyorsun sabah sabah be adam! :)

Baba olmak

Baba olmak varmış diye düsünmedigim tek bir gündüz veya gece yok

Baba olmak 2

Cocuk olmus 10 aylik, hala kucagima alayim mi, su veriyim mi, ne zaman yemek yicek, uyuyacak sorularina maruz kaliyorum.

Öööf!

Bebek olduktan sonra kocasına iyice sinir olan bir ben miyim?

Öfff!

7/24 çocuklayım, kendisi 15 dakika bakamaz. Sonra öff diyip yorulunca ben suçlu oluyorum!

üzgün

İki bebeğim de gelişimlerini tamamlamadan, 10uncu haftaya ulaşamadı. Acım tarifsiz. Sosyal medyada paylaştığınız bebek fotoğrafları içimi daha da çok acıtıyor. Artık bakmayacağım

Üniversite mezunu bakıcı

Kariyerini aile hayatı için öteleyen,aklına koyduğunu yapan,hayali olan akademisyenlikten dahi kazandığı halde vazgeçen ama kadri kıymeti bilinmeyen,evinin hizmetlisi,kocası tarafından küçümsenen ama aklı hala başına gelmeyen bir anneyim

Ters

Yazarken utanıyorum ama eşim birlikte olurken ters ilişki denedi, canımı çok yaktı, bana sormadan davrandı, çok kızgın ve kırgınım, resmen tecavüze uğramış gibi hissediyorum, buna hakkı yok saygısızlık bu, iğreniyorum artık ondan, çok üzgünüm..

Ezik

Arkadaşımla çocuklarımızı beraber büyütüyoruz ve onların maddi durumu çok iyi. Çocuklar büyüdükçe,okullu oldukça onların seviyesine uyamayacağız aynı okullara veremeyeceğiz ve o fark bende hep bi eziklik oluşturacak.

kararsız

İkizlerim var lakin 3.cocuğu aslında çok istiyorum ama çok da korkuyorum ne yapacağımı da bilmiyorum