Anne İtirafları

İtiraf yazarken lütfen:
· kısaltma ve sms dili kullanmamaya,
· herhangi bir itiraf sahibine yanıt yazmamaya,
· noktalama işaretlerine dikkat etmeye,
· hakaret içeren ifadeler kullanmamaya,
özen gösterin.

Sen de itiraf et

Sen de itiraf et

rahatla 🙂

8+6=
Anne İtirafları, annelerin, açığa vurmaktan utanç ya da suçluluk duydukları kişisel tecrübe ve hislerini isimsiz olarak paylaşabilecekleri bir platformdur. Rumuz sadece teknik bir gereklilik olup, kişinin gerçek adı ya da e-posta adresini vermesine gerek yoktur. Tüm itiraflar onaydan geçmekte olduğundan itirafların yayınlanmasında gecikme yaşanabilir; ‘itiraf’ formatına uymayan içerikler yayınlanmayabilir. İtiraflara yanıt vermek mümkün değildir; ancak katıldığınız itirafları kalp butonunu tıklayarak ‘beğen’ebilir, arzu ederseniz sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Sonsuz hamile

Aahhh ahhh bu erkekler hamileyken davrandıklarının 10 da birini normal hayattayken de yapsalar kendileri de güllük gülistanlık yaşayacaklar,ama nerdeeee 😒 Allah tan hamilelik döneminde birazcık yontuluyorlar.Kış gibi kış gelince dalları budakları budanıyor,baharda daha fazlası,daha gür çıkıyor😒😂

Şişko

Kısacık boyum var ama kilom aldı başını gitti.2 çocuktan sonra bir türlü dönemedim eski halime.cok siskoyum.ama bir türlü boğazıma hakim olamıyorum. Kendime uyuz oluyorum.kocam da açıkça beni beğenmediğini söylüyor.kendisi de pek zayıf sayılmaz ama ona göre ben zayıf olmalıymışım.o erkekmiş…

Kusura bakmayın

Yerlere çöp atan çocuklar..suç sizde degil sizin salak analarinizda..Azcık temiz tutun şu dünyayı çomarlar😒

Ya sabır

Bebegimizin sesi rahatsız etmesin diye baska odada yatan ve her gece çocuklardan önce uyuyan kocam seks yapamamaktan şikayetçi! PES!!!

genç anne

18 yaşındayım ve aras adında oğlum var 2 aylık size söylüyorum genç anne olmaktan pişman değilim.

Üzülüyorum

Burada kötü evliliklerinden şikayet edenleri gördükçe üzülüyorum. yine de bekar arkadaşlar karamsar olmasın, evlilik güzel şey..seneler geçse de sana sarılmadan uyuyamadan bir kocan varsa.

Sorun

Yakışıklı biriyle birlikte olmak çoğu kadının isteği ama inanın zor. Şunu asla unutmayın, her yakışıklı erkek piçtir, her piç de aldatır. ha sizi sevmediklerinden yapmazlar, küçüklükten beri çok can yakacak diye egoist yetiştirilirler, kaç manitan var lan diye sorar dayıları, enişteleri. ne sohbetimizde, cinselliğimizde sorun vardı. ilgisi, sevgisi her şeyi tamamdı ama gitti aldattı..

🤱🏻

evimi temizlediğim temizlik malzemelerinden tut, yüzümü yıkadığım sabuna kadar bütün malzemelerin doğaya ve insana minimum zararda çok özen gösteriyorum hayatımda.evimde minimum plastik var. aliminyum yerine çelik. boya yerine kına. yumuşatıcı ve saç kremi yerine sirke. ve bebeğimi bedenimle beslemeye bayılıyorum. bir şekilde emzirememiş olanları kucaklıyorum. herzaman heryerde emzirgitsin!

Baskıcı arkadaşlar

Normal doğum benim için riskliydi. Doktorum normal yanlısı olmasına rağmen sezaryenin benim için şart olduğunu söyledi. Buna rağmen beni yargılayan ve doktorumu bırakıp başka doktorlarla normalin yolunu araştırmamı isteyenler bitmemişti. Şimdi de aynı kişiler ikinci doğumu ssvd yap diye zorluyorlar. Kardeşim sen memnun olacaksın diye neden riske atıyorum ki? Benim vücudum benim sağlığım.

Yorgunum

Bir de çalışırken daha az yoruluyordum. Yarın nasıl olsa tatil diye boşladığım günler oluyordu. Evim daha derli topluydu. Şimdi ise 7/24 ev hanımıyım ve yarın nasıl olsa tatil diyebileceğim bir gün yok. Evim de daha dağınık. Neden böyle oldu anlamadım.