Anne İtirafları

İtiraf yazarken lütfen:
· kısaltma ve sms dili kullanmamaya,
· herhangi bir itiraf sahibine yanıt yazmamaya,
· noktalama işaretlerine dikkat etmeye,
· hakaret içeren ifadeler kullanmamaya,
özen gösterin.

Sen de itiraf et

Sen de itiraf et

rahatla 🙂

7+5=
Anne İtirafları, annelerin, açığa vurmaktan utanç ya da suçluluk duydukları kişisel tecrübe ve hislerini isimsiz olarak paylaşabilecekleri bir platformdur. Rumuz sadece teknik bir gereklilik olup, kişinin gerçek adı ya da e-posta adresini vermesine gerek yoktur. Tüm itiraflar onaydan geçmekte olduğundan itirafların yayınlanmasında gecikme yaşanabilir; ‘itiraf’ formatına uymayan içerikler yayınlanmayabilir. İtiraflara yanıt vermek mümkün değildir; ancak katıldığınız itirafları kalp butonunu tıklayarak ‘beğen’ebilir, arzu ederseniz sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

💕💕💕💕💕

Burada olduğuma sevindin hem de ne sevinmek.. Telefonda sesimi duyunca, sen….. değilsin sensin deyişini unutamam😍 sesindeki o heyecanı farketmek eşsizdi, harikaydı, yüzüm 1 aydan beri ilk defa güldü. İyi ki varsın….

Mühendis hanım

Kendime çoğu kez itiraf etmekten korktuğum utandığım kadına şiddeti hiç korkmadan anlatan Sıla ya hayran oldum, gururlandım ama bundan daha çok mutlu eden olayı okuyup, darp izlerini gördükten sonra Kocamın gelip tekrar tekrar özür dilemesiydi, hiç kabul etmediği şiddet eğilimini kabul etti sonunda, bu bile yeter be Sıla..

Kızlaranası

Duaya çok ihtiyacım var çok zordayım.. inşaAllah bu yazımı yakın zaman geçince okur ve geçti çok şükür diyebilirim..

Nicksiz

Öyle dardayım,öylesine arada kaldım ki,ne tarafa gitsem olmuyor. Ne olur güzellikle bitsin .gücüm kalmadı.bana bunu yaşatanlar elbet bir gün hesaba çekilecekler, tek dayanağım bu.

deli miyim neyim

Yani yeniden evlenmek istiyorum 😁😁ama kimse yok.kalmamis.

ne vardi sanki

Keske hayatimda biri olsaydi.bazen kavga etsek bazen sevisip yiyissek bazen gece vakti bi mesaj atsa ya da sabah kalk hadi diyen biri😒bekar bir anne olabilirim bazen olsun istiyorum tum bunlar cunku is ev cocuk cokk monotonum.

Domuz avcısı

İşten geldikten sonra elinde telefon domuz avı izleyen kocam! Yav hiç mi sıkılmadın bunalmadın?Bir de ilginç gördüğün yerleri izlerken aa,hadi ya demekten sıkıldım bilgine
.

Hiclik

Maddi durumumuz cok kotu ne borc odeyebiliyoruz ne kira ne fatura. 2 kucuk bebegim var calismak istiyorum ama calisamiyorum..

Gelecek

Acaba hayatımın geri kalanında mutlu olabilecek miyim?

bitter_sweet_life

2 yıllık evliyim ve 6 aylık bebeğim var kızımı çok seviyorum ama yalnız olduğum günleri de çok özlüyorum 🙁