Anne İtirafları

İtiraf yazarken lütfen:
· kısaltma ve sms dili kullanmamaya,
· herhangi bir itiraf sahibine yanıt yazmamaya,
· noktalama işaretlerine dikkat etmeye,
· hakaret içeren ifadeler kullanmamaya,
özen gösterin.

Sen de itiraf et

Sen de itiraf et

rahatla 🙂

3+7=
Anne İtirafları, annelerin, açığa vurmaktan utanç ya da suçluluk duydukları kişisel tecrübe ve hislerini isimsiz olarak paylaşabilecekleri bir platformdur. Rumuz sadece teknik bir gereklilik olup, kişinin gerçek adı ya da e-posta adresini vermesine gerek yoktur. Tüm itiraflar onaydan geçmekte olduğundan itirafların yayınlanmasında gecikme yaşanabilir; ‘itiraf’ formatına uymayan içerikler yayınlanmayabilir. İtiraflara yanıt vermek mümkün değildir; ancak katıldığınız itirafları kalp butonunu tıklayarak ‘beğen’ebilir, arzu ederseniz sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

İki boyutlu olsam

Daha çocuk doğurmadan memelerim sarktı. Ağladım. Bazen hayal ediyorum böyle dümdüz bir beden. Meme yok göbek yok kalça yok. Çok hafifmiş gibi geliyor. Özellikle memeler küçücük olsa kafam büyük rahatlardı. Sütyen derdi ne yok. Ahh özeniyorum erkeklere..

uyuyan çirkin

Sürekli yorgunum sürekli yatmak istiyorum uyuduğum uyku hiç beni şarj etmiyor sanki

Guven

Guven bitmisse o iliski de bitmistir kim ne derse desin!

Aman

Çok ama çok sıkıcı bir hayatım var.her gün evde 2 küçük çocukla yalnızım.her günüm aynı.yaşam enerjim sıfır. Tek bir arkadaşım,akrabam yok.kocamla aramızda kötü. Gerçekten bıktım hayattan

Obez dostum

Obez bir arkadaşım var ve zayıflamak için en ufak bir çabası yok.iki küçük çocuğu var, çok üzülüyorum.bari onlar için kendine iyi bak…kendi çocukları ve hatta çocuklarının arkadaşları bile dalga geçiyor onunla.bu da çok üzücü…ve ben hicbir şey söyleyemiyorum çünkü çok alıngan.

TV

Televizyonda hiç izlenecek birşey yok. Bizde ailecek trt belgesel ve bi kaç yabancı kanal izliyoruz. Penguenler ve deniz hayvanları belgeselleri çok güzel. Diğer kanalların saçmalaması belki de iyi oldu.

buyurmaz mısınız?

evlilik yıldönümümüz. çocuğu bırakıcak kimse yok. olsa bile, romantik yemek için para yok(ay sonu). evde nohut pilav var. regl olmuş bir kadın, geceleri uyumak bilmeyen bir çocuk var. bir insan böylesi güzel bir gün için daha ne ister?

rumuziye

Kocam asosyal eziğin teki. Bir ortama girdiğinde başladığı cümleyi bile bitirememesinden, sürekli ergen gibi telefonuyla oynamasından nefret ediyorum. Şimdiki aklım olsa bu kadar özgüvensiz biriyle evlenmezdim. 6 yıldır onun adına utanmaktan bıktım.

ama her ay erteleniyor😠

hayatımda en istemediğim şey yemedim yedirdim giymedim giydirdim tarzında anne olmaktı. annem çok fedakarlık yaptı, hala yapıyor. kanıksamış kadın. ben öyle olmak istemedim. ilk önce kendimi düşünmeliydim. ki diğerlerine bir faydam olsun. ama öyle olmadı. çalışmayan anneyim.tek gelirimiz eşimin maaşı.ülkenin hali ortada.her ay önümüzdeki ay için, kuaföre gidicem, şu kıyafetleri alıcam diyorum.

Yokluk

Ne olacak bu ülkenin hali, halimiz.. Düşünmekten geceleri uykum kaçıyor uyuyamıyorum..