Anne İtirafları

İtiraf yazarken lütfen:
· kısaltma ve sms dili kullanmamaya,
· herhangi bir itiraf sahibine yanıt yazmamaya,
· noktalama işaretlerine dikkat etmeye,
· hakaret içeren ifadeler kullanmamaya,
özen gösterin.

Sen de itiraf et

Sen de itiraf et

rahatla 🙂

6+3=
Anne İtirafları, annelerin, açığa vurmaktan utanç ya da suçluluk duydukları kişisel tecrübe ve hislerini isimsiz olarak paylaşabilecekleri bir platformdur. Rumuz sadece teknik bir gereklilik olup, kişinin gerçek adı ya da e-posta adresini vermesine gerek yoktur. Tüm itiraflar onaydan geçmekte olduğundan itirafların yayınlanmasında gecikme yaşanabilir; ‘itiraf’ formatına uymayan içerikler yayınlanmayabilir. İtiraflara yanıt vermek mümkün değildir; ancak katıldığınız itirafları kalp butonunu tıklayarak ‘beğen’ebilir, arzu ederseniz sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Kabasakal

Sanırsın cerrah veya bilim adamı,masa başı işi var tamam kabul vatandaş kalabalığı yoğun o birimde, ama yine de dünyanın en önemli işini yaptığını sanan bi kocam var. Ben boş muyum avare miyim dedi, dün yazdığım mesaja bugün halen cevap vermediğini hatırlattığımda..Evet evet 24 saatte 10 saniyesi yok adamın.. Ama telefonda oyun oynayacak vakti buluyorsun.Odun geldin odun gidecen değişmezsin koca

Herkes gibi bıkmış

Ortaçağdan kalma düşüncelere maruz kalmaktan bıktım. Değişen dünyada fosilleşmiş insanların inatla fikirlerinin bir değeri varmış gibi hayatımın ortasında Varolmasından bıktım. Bin yaşındaki adamın onun gibi yaşamam gerektiğini düşünmesinden bıktım. Bıktım Allah bıktım! 31 yaşında canımdan bezdirdiniz. Yaşlanmışım, işim bitmiş gibi hissettirmenizden bıktım!

Parçalanmış

Mutsuzluğu ve yalnızlığı her hücremde hissediyorum şuan. Yazdıklarımı zorla görüyorum. Ben bunu hak etmedim. Eminim.

Tanımak ne zor

Son zamanları bir dargın bir barışık süren bi ilişkim vardı,tam 8 yılın sonunda evlenmek istemediğimi net olarak anladığım için ayrıldım.Açıkça konuştum,önce ikna etmeye çalıştı, sonra tehditler hakaretlerle boyut değiştirdi durum. Davalık olacağımızı aracılarla anlattım,zor da olsa anladı,ulaşabileceği her yerden engelledim.6 aydır ses seda yok şükür. Erkek şiddeti bu ülkenin gerçeği maalesef.

Gergin

Eşimin ne zaman neye kızacağını bilemiyorum bu yüzden ha şimdi kızdı ha şimdi kızacak diye geriliyorum. Kızdığı zaman pasif agresif oluyor. 20 yıldan fazladır beraberiz önceden böyle değildi son yıllarda böyle oldu. En küçük bir hatama bile tolerans gösteremiyor. Buraya yazmaktan başka yapabileceğim bir sey yok. Huzurlu bir yaşlılık hayal sanırım.

Eskiden severdim

Anneannemi sevmiyorum. Küçükken severdim. Ama büyüyünce annemi sevmediğini ve ona kıymet vermediğini, oğullarının ezmesine izin verdiğini ve de Aynı kadının küçük kızını el üstünde tuttuğunu farkettim.

Çok zor

Sevgili gibi değiliz diye boşanıp aşk ile ikinci evliliği yaptım.Toplam 3çocuk.Bakalım beraber büyütelim ok.Ama annenin tatil gezme tozma her fırsatta bize atıp sürekli de bizi kötülemesine katlanamıyorum.Hem bakıp hem nafaka ödüyoruz ama sosyal medyada”çocuklara tek başıma bakıyorum”pozları.Kadın dayanışmasına hep inandım ama sahiden kötü huylu bir kadını ilk kez yakından görüyorum, sabretmek zor

Beş de yetmez yedi tane veğğğğğrrr

İkinciyi yap diyenlerden yapınca kurtulacaksınız sanıyorsunuz değil mi? Sonra da üçüncüyü yapma, yeter diyorlar. Ben artık böyle her işe maydanoz insanların zeka geriliğinden böyle patavatsız olduklarını düşünüyorum ve sinirlenmiyorum.

Aklı sonradan gelen

Artık onu sevmediğimden, 2021 başından beri kocamla seks yapmıyorum. Bugün bana geldi dedi ki” sen bana niye soğuk davranıyorsun” sanırım bir gerizekalıyla evliyim.

Ne istiyorsunuz benden ?

Anneme şurdan kalk şuraya otur bile desen hemen küser ağlar sızlar dramatize eder. Anneme kırgınlıklarımı kızgınlıklarımı aman küsecek diye asla kolay dile getiremedim Ama zamanla bu davranışları onunla arama mesafe koydu sonra kanser olduğunu öğrendik.Yanıma çağırdım tüm tedavisini üstlendim hem işe gittim hem hastaneye koşturdum evladımla ilgilenemedim sonuç: annem bana küsmüş sebebi yok.Üzgünüm