Anne İtirafları

İtiraf yazarken lütfen:
· kısaltma ve sms dili kullanmamaya,
· herhangi bir itiraf sahibine yanıt yazmamaya,
· noktalama işaretlerine dikkat etmeye,
· hakaret içeren ifadeler kullanmamaya,
özen gösterin.

Sen de itiraf et

Sen de itiraf et

rahatla 🙂

2+1=
Anne İtirafları, annelerin, açığa vurmaktan utanç ya da suçluluk duydukları kişisel tecrübe ve hislerini isimsiz olarak paylaşabilecekleri bir platformdur. Rumuz sadece teknik bir gereklilik olup, kişinin gerçek adı ya da e-posta adresini vermesine gerek yoktur. Tüm itiraflar onaydan geçmekte olduğundan itirafların yayınlanmasında gecikme yaşanabilir; ‘itiraf’ formatına uymayan içerikler yayınlanmayabilir. İtiraflara yanıt vermek mümkün değildir; ancak katıldığınız itirafları kalp butonunu tıklayarak ‘beğen’ebilir, arzu ederseniz sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

ORTAÇAĞLI

Kırk yılda bir şu televizyonda ne dizi varmış diye bakayım dedim. Şiddetin her türlüsü var. Çocuklarına bunları izletenler, hastasınız.

Aşk evliliği

Ben ortak çocuğumuza bakamayacak kadan hasta iken , çok sevdiğim eşim;
çok ta acil olmayan bir sebepten çocuğu da bana bırakaraktan şehir dışına çıktı O gün bu gündür çıkmaz aklımdan.
“Hiçbir kadın geleceğini bir adamın vicdanına, aşkına, günün sonunda bir gün aklının karışmasına bırakmamalı”

Bağyan sürücü

Biz kadınlar trafikte neden birbirimize yol verip yardımcı olmuyoruz ki? Erkeklerin kabalıkları yetmedi mi ki birbirimize surat yapıyoruz?

Tribal öküz

08.00-17.00 çalışan 2 çocuk annesi bir insanım yemek, ev işi, çocukların bakımı her şey bana aitken ben akşamları yatmadan çocukların okul çantalarını, giyecek kıyafetlerini hatta suluklarına suyu bile koyuyorken koca denen şahıs sadece sabah okula bırakacak diye bi tripler. Bu kafayla sen daha çok görürsün günaydınsız, selamsız sabahları haberin olsun..

Söyleyin sizde de böyle mi ???

Sabah 7’de kalkıyorum akşam 10’da ancak koltuk yüzü görüyorum. Mesai, ev, çocuğun okulu, eşin, ailen derken .. bi bakmışsın günler, aylar geçiyor. Kendimle ilgili birşey yok he.. hep günlük rutinler ile geçiyor. Tam durrrrr ne oluyor yaaaa bi sakinle bi düşün taşınnnnn diyorum bi bakmışım saat 23.30 olmuş 🙂 neyse çok düşünme sen yat bari sabah erken kalkacaksın diyorum. Gene o rutine geçiyorum

🧐

Her konuda yaşadığım kararsızlığımdan nefret ediyorum. Bu kadar kararsızlığı neye borçluyum acaba

Çaresiz

Biri 5 biri 3 yaşında iki evladım var. Çok yorgunum ve evet sanırım 3. bebeğime hamileyim. Ne yapacağımı hiç bilmiyor ve çok korkuyorum 🥺🥺

15 yıl önce

Üniversiteye gittiğim yıllarda internette chat yaparken uzun uzun sohbet ettiğim biri bana (doğru muydu bilmem) kendisinin Erkan Petekkaya olduğunu söylemişti ve mail adresini vermişti. Asla yazmadım tabiki. Adam tipik Türk erkeği. Hiç sevmem. Nasil rol veriyorlar o adama cok şaşırıyorum ya. Nurgül Yesilcay ‘i da pek sevmem ama kesinlikle arkasındayım bu konuda.

neşet

Bi nokta düşünün, orayı siz doldurun… ne olursa olsun çok fena çuvalladığınızı hissettiğiniz, duygularınızın allak bullak olduğu ama mantığı elden bırakmak istemediğiniz durumlarda ne yapıyorsunuz? Ben içime kapanıyorum ama duygular ele geçiriyor.. Napçam ben.. 🙂 not: yorumu göndermeden çıkan 9+8 kaç eder robot güvenlik sorusunu da parmak hesabı yaptım şu an 🙂 o derece kafam gidik düşün..

Libido yerlerde

Arkadaşlarım kocalarıyla türlü fantezilerle süsledikleri seks hayatlarını ve sıklığını anlattıkça yer yüzünde sevişmek istemeyen tek kadın ben miyim diye düşünüyorum. O kadar yorgunum ki sadece uyumak istiyorum