Anne İtirafları

İtiraf yazarken lütfen:
· kısaltma ve sms dili kullanmamaya,
· herhangi bir itiraf sahibine yanıt yazmamaya,
· noktalama işaretlerine dikkat etmeye,
· hakaret içeren ifadeler kullanmamaya,
özen gösterin.

Sen de itiraf et

Sen de itiraf et

rahatla 🙂

8+6=
Anne İtirafları, annelerin, açığa vurmaktan utanç ya da suçluluk duydukları kişisel tecrübe ve hislerini isimsiz olarak paylaşabilecekleri bir platformdur. Rumuz sadece teknik bir gereklilik olup, kişinin gerçek adı ya da e-posta adresini vermesine gerek yoktur. Tüm itiraflar onaydan geçmekte olduğundan itirafların yayınlanmasında gecikme yaşanabilir; ‘itiraf’ formatına uymayan içerikler yayınlanmayabilir. İtiraflara yanıt vermek mümkün değildir; ancak katıldığınız itirafları kalp butonunu tıklayarak ‘beğen’ebilir, arzu ederseniz sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Yeterlianne

Çocuğum çok korktuğu için karşılık veremedim belki de.itiraf mı açık konuşmak mı bilmem ama ben belki de yıllardır Chp ye oy veriyorum.ve İtiraf ediyorum o amcanın ön yargısında boğulmasını istiyorum.İtiraf ediyorum..Neyse bu kadarı da fazla belki de blogcuanne ❤️ sevgiler..

Yeterlianne

Bugün çocuğumla kaldırımda yürürken bir amcayla kaldırımla yanyana geldik.Çocuğumu önüme alıp yürümem gerekiyormuş.BİLEMEDİM demek ki.İtmek suretiyle yeter be al çocuğunu önüne yürü ne yavaşsın dedi.Ben afalladım.O bağırmaya devam etti.Senin gibi başörtülü kafalar yüzünden mazbata alamıyoruz.Sizin kafalarınız yüzünden ortalık toz duman oldu.Bitirdiniz ülkeyi dedi.Yine sustum.

Kaynanamdan nefret ediyorum!

5 günlük anneyken ve sütüm çok az geliyorken “ben emziricem nerdeyse öyle seviyorum bu çocuğu senin nasıl sütün gelmiyor anlamıyorum” dediği için. Eşimi bana karşı doldurup aramızı açtığı için. Yine de her şeyi içime atıp yardım istesem bile 10 günlük bebekle beni bırakıp 3 hafta tatile gittiği için.
Ve daha onlarcası için. Xxxx senden nefret ediyorum. Oh be.

Pietra

Gurbette işsiz ve yalnız olmanın verdiği gönül darlığı başka ne de var ki? Allah’a şükür sağlığımız yerinde deyip savunuyorum.

Aldatma

Beni aldatan kocamı aldatmak istiyorum. Ama çocuklarımın yüzüne nasıl bakarım diye düşünüyorum

👏

Öğrencimin bana davranışlarına çok kırgınım, aşamadım bu durumu. Ailesiyle defalarca konuşmamıza rağmen bir arpa boyu yol alamadık, ne yapmalıyım bilmiyorum ama kırgınım.

Çok sıkıcı

Öyle monoton bir hayatım var ki.En ufak bir hareket yok.Tabii insan yapayalnız olunca bu normal değil mi? Aile uzakta,arkadaş hiç yok zaten…

Şükür moment

Her regl olduğunda bu ay da hamile kalmadığına şükredenler 🙋‍♀️

Nasil kafalar bunlar😱

Benimkinde kaç kalp var diye dert yarıştırmaya da başladık ya iyice kafayı yedik. Bu gidişat beni çok korkutuyor

Bitiyor

Geciyor hepsi geciyor en kotu gun bile asil onemlisi sag cikmak ciktim mi evet ciktim