Anne İtirafları

İtiraf yazarken lütfen:
· kısaltma ve sms dili kullanmamaya,
· herhangi bir itiraf sahibine yanıt yazmamaya,
· noktalama işaretlerine dikkat etmeye,
· hakaret içeren ifadeler kullanmamaya,
özen gösterin.

Sen de itiraf et

Sen de itiraf et

rahatla 🙂

2+3=
Anne İtirafları, annelerin, açığa vurmaktan utanç ya da suçluluk duydukları kişisel tecrübe ve hislerini isimsiz olarak paylaşabilecekleri bir platformdur. Rumuz sadece teknik bir gereklilik olup, kişinin gerçek adı ya da e-posta adresini vermesine gerek yoktur. Tüm itiraflar onaydan geçmekte olduğundan itirafların yayınlanmasında gecikme yaşanabilir; ‘itiraf’ formatına uymayan içerikler yayınlanmayabilir. İtiraflara yanıt vermek mümkün değildir; ancak katıldığınız itirafları kalp butonunu tıklayarak ‘beğen’ebilir, arzu ederseniz sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Asabi şirin

Akşam vakti habersiz gelen misafirlere uyuz oluyorum. Misafirlere cay servisini tam bitirmisken kalksinlar diye beklerken oturduğu yerden hadi bi de meyve getir diyen kocaya daha da sinir oluyorum.

Sinsi

Çocuğu uyuttuktan sonra muhtemelen beni seks için bekliyordu yatakta ama ben odadan çıkar çıkmaz kavga çıkardım ortalıktaki dağınıklıktan ötürü. Bugün de böyle yirttik anlayacağınız:)

Sınırsız

Kayınvalidem ilişkimizin sınırlarını aşan şeyler söylüyor ve benim alındığımı fark edince de beni kızı gibi gördüğü için söylediğini söylüyor. İyi niyetini anlıyorum. Sorun şu ki kızı değilim. Şu eşimizin anne-babasına anne-baba deme geleneği bir son bulsa herkes rahat edecek.

Doğumgünü terörü

Şöyle şeyler duyuyorum Çocuğuma Doğum günü yapacağım herkes bir çeşit yapabilir mi, bana destek olun. Çocuğu okula gönderip öğle uykusuna falan yatan tipler destek isteyenler. İnsanlar vakit ayırıyor, hediye alıyor daha ne beklentisi bu. Çok yoruluyorsan yapma be bacım Doğum günü.

2.çocuğu düşünmeyen anne

Ben de diyor hiç istemiyordum 2. Çocuğu diyor ama börkecan (yaş 5) diyor kardeş çok istiyordu diyor çocuğum için yaptım diyor. Yani sen istemiyorsun tamam da çocuğun için fedakarlık yapman gerek ne kadar bencilsin (demek istiyor)

Sabırlı

Sizinde kocanız ayda 4000 lirayı iddaa denen sanal kumara yatırsa ve siz borç ödeyip üzerinize pijama almazken yaparsa üstelik bu çalışıp meslek sahibi olup hayatını onun borçlarına adamışken…Çok aşırı kızgın ve kırgınım sana yaşama sevincini aldın

Uykusuzuluk vs 2. Çocuk

Gece uykuları hala kesintisiz olmayan anaokulu bebesi güzel oğlumun kardeşi olmazsa pişman olur muyum? Evliliğimin 5. Yılı çocuğum doğdu. Valla o süreçte bu süreçteki kadar baskı hissetmedim. Bence yazılı olmayan kurallarda 1. Sırada “evlilerin 2 çocuğu olur.” yazıyor. Bu baskı başka türlü açıklanamaz…

Dost olmak ya da olmamak

Bekliyorum bekliyorum bir Allah’ın kulu öldün mü kaldın mı diye arayıp sormuyor. Sırayla herkesin halini hatırını yine ben soruyorum. Herkes bi kendi dertli zannediyor. Ama ben de aramayacağım artık.

Cesur Ana

Blogcuanne sayende bana bir cesaret geldi, kadın çalışmaları alanında yüksek lisans yapmaya karar verdim. Hem de iki çocukla ve çalışırken:)

Kararsız

25 yaşında 4 yıllık evliyim. Polikistik overliyim. Çocuğum olmuyor. İki defa hamile kaldım ancak düşükle sonuçlandı. Aşırı derecede toplum baskısı yaşıyorum.
Sizde tembel çıktınız ha diyen teyzelerden bıktım usandım. Lütfen konu ne olursa olsun insanlara bu şekilde yaklaşmayın. Zaten çok ağır geliyor yaşadıklarım. İlaçlar, iğneler, hastanede saatlerce sürünmeler vs. Bir de siz gelmeyin üstüme.